БолеИменее• 09 мая в 10:07

Кар´єрні консультанти, можливо, хтось звертався, які результати та враження?

Допоможіть знайти• 09 мая в 10:13
Зверталася, це справді дуже цікаво. Але це велетенський шмат додаткової роботи до тої, що я і так виконую. Я просто не потягну морально
автор БолеИменее • 09 мая в 10:18
Ответ дляДопоможіть знайти
Буду вдячна на пораду спеціаліста, бо їх багато, хочеться, щоб дійсно було результативно
ПироженкА• 09 мая в 10:19
Закордоном зверталася після мовних курсів С1.
По факту, так собі.
Щоб сильно чимось поміг, то ні.
Більше розказував, як знайти роботу мрії.

Щодо покращення кваліфікації і напрямку руху, то не дав особливих рекомендацій. Сказав міняти місто на столицю)) і пішло на це 8 годин. Більша частина була витрачена на психологічні тести і складання мені крутого резюме. От за останнє ’дякую’. На цьому все.
Результат пошуку роботи по професії теж поки 0.і це в мене 2 іноземні майже вільно + професія
Дуболом• 09 мая в 10:35
Бла-бла-бла.
Нічого спільного з реальним пошуком роботи.
Важливим ж гарно написане резюме з потрібними акцентами.
Вміння себе презентувати на співбесіді.
123-08df• 09 мая в 12:52
інфоциганство і виманювання грошей з ніщети
немає жирного блату, немає норм зп і роботи, все просто
Метровий сантиметр• 09 мая в 14:53
Мені дуже сподобалось, звернулась у ситуації, коли вийшла на нову роботу, заради якої звільнилась з попередньої, змінивши сферу, але не пройшла випробувальний термін. У першу чергу психологічно дуже погано почувалась і саме з цим отримала величезну підтримку, побачила купу можливостей у момент, коли мені здавалось, що я нікому не потрібна. Роботу знайшла у результаті набагато кращу, ну тут швидше пощастило насправді, хоча у принципі певна допомога консультанта теж була.
Метровий сантиметр• 09 мая в 14:54
https://www.instagram.com/tetiana_kucheruk?igsh=Zz...
З цією жінкою працювала
Ловлю капці• 09 мая в 15:21
Ответ дляМетровий сантиметр
З цією жінкою працювала
Скільки часу працювали, і яка вартість?