Интимная• 09 мая в 18:38

Чи може таке бути від кашлю?

Син (10 років йому), кашель від соплів, має трохи мокротиння в грудях, і раз відкашлюється, іноді важче йому його викашляти і він так наче хрипить щоб легше відкашляти ( напружуєтбся, не знаю як точніше сказати). І каже що болять ребра і ззаді трохи спина посередині. Вчора в лікаря була то вона слухала його, все чисто, каже то від соплів, всі ок. Кашель нечастий, вранці більше, протягом дня рідко.
Але ребра болять від сьогодні, думаю то від кашлю, але кашель несильний, чи може таке бути від того що він так напружуєтбся щоб відкашляти, так хрипить собі щоб легше було.
Тётушка Лошадь• 09 мая в 18:54
Мисс лимфоузел?
Алгонавт• 09 мая в 19:05
Может у него плеврит начался, обратитесь к пульмонологу.
автор Интимная • 09 мая в 19:06
Ответ дляТётушка Лошадь
Мисс лимфоузел?
Що?
автор Интимная • 09 мая в 19:07
Ответ дляАлгонавт
Болять самі ребра, при вдиху видиху ніяких больових відчуттів, задишки і всього такого немає.
Тётушка Лошадь• 09 мая в 19:12
Ответ дляИнтимная
Що?
Ой, да не косите вы под дурочку. Вы это.