Царевна_несушка• 09 мая в 22:55
Питання до одружених! Як перейти на новий рівень в інтимних стосунках в Сімʼї?
Із чоловіком разом 10 років. Інтим в стосунках не такий, як був колись. Тема сексу мене цікавить явно більше, ніж його. Пробувала розмовами вивести його на відверті бажання, і розказати про свої, то це призвело до зворотнього ефекту. Якщо особливо готуюсь до вечора, він дивується чому це я так і для кого, і чи немає в мене когось . Ініціює секс лише коли я в домашньому)
Питання: як ви вирішували кризи в сексуальному житті? Що допомагало?
Тільки не розмови (благаю….)
Дітей в нас ще немає, живемо окремо, якщо що)
Тільки не розмови (благаю….)

Треба підробіток• 10 мая в 00:46
Ответ дляФсеСама
Ми всі різні, і це чудово.
Я от ненавиджу секс, до чоловіків просто байдужа, але мастурбувати люблю, під настрій.
Так само як можу випити каберне із сиром брі чи картоплею фрі під нього.
Чи послухати джаз або мітол.
Чи навіть цигарку викурити прилуки чи кептен блек, чисто студентське ностальджі (не палю багато років, більше 10)
Все лише по особистому бажанню
Чи послухати джаз або мітол.
Все лише по особистому бажанню
Хм... але тож не свідчить про ваші неймовірно високі чи низькі розумові здібності, чи не так?

ФсеСама• 10 мая в 00:46
Ответ дляКаркуша Клара
Така людина - й досі сама
Я теж про себе триндіти вмію багато.
Павіаньї ужимки

Я теж про себе триндіти вмію багато.
Павіаньї ужимки

Так ця жіночка не одинока, в неї черговий хлоп 4 роки. Вона любить секс тож звісно популярна серед чоловіків.
ФсеСама• 10 мая в 00:47
Ответ дляТреба підробіток
Ні, я деколи дура, деколи геній, частіше перше :)
Каркуша Клара• 10 мая в 00:50
Ответ дляПес Патрон
Проводилось миллион опросов и исследований и на основании их связали низкий айкью и тягу к сексу.
Посмотрите на алкашей и прочих маргиналов, там постоянно бесконтрольный секс и деторождение.
Сочинять все умеют. Но факты вещь упрямая )
Еще все умственно отсталые постоянно сексятся, стОит только им показать тот секс. В смысле медицинский диагноз ’умственная отсталость’.

Треба підробіток• 10 мая в 00:50
Ответ дляКаркуша Клара
Така людина - й досі сама
Я теж про себе триндіти вмію багато.
Павіаньї ужимки

Я теж про себе триндіти вмію багато.
Павіаньї ужимки

Ви про мене? а з чого ви узяли що я сама? Я була шлюбі, в мене є дитина, зараз в багаторічних стосунках з іншим чоловіком. Чи ви не це мали на увазі?

Треба підробіток• 10 мая в 00:51
Ответ дляПес Патрон
Ну эти исследования доказывают прямую связь низкого интеллекта и желания заниматься сексом, я вам написала, что мои личные наблюдения с ними совпадают, даже в школе первыми имели секс еще в 8-9 классе двоечницы и рано рожали, отличницы прям крайне редко залетали и рожали в 9-10 классе, как и имели ранний секс.
Питання раннього сексу то інше. Там ще не зрілі особистості і порівнювати їх з дорослими не коректно

Треба підробіток• 10 мая в 00:53
Ответ дляФсеСама
Якби я була реально тупенькою куркою, то мала б значнооооо більше. Я занадто розумна - от з цього в мене реальна купу проблем. Чим тупіша жінка тим легше їй жити - отут я згодна на 10000000000% бути тупенькою або якісно прикидатися дає багато можливостей - в мне з цим напряг...

Пес Патрон• 10 мая в 00:54
Ответ дляКаркуша Клара
Да, так и есть, потому-что преобладает животный инстинкт над интеллектом
Треба підробіток• 10 мая в 00:56
Ответ дляПес Патрон
а хіба мова була саме за психічно хворих людей? (ну от з дійсно психіатричними неврологічними діагнозами) - мені задалося мова була за рівень інтелекту типа освіти, кругозору, ерудиції, тощо.. я з цієї точки зору то зрозуміла...

Пес Патрон• 10 мая в 01:01
Ответ дляТреба підробіток
Серьезно?
Но почему тогда незрелые двоечницы бесконтрольно сексятся и залетают, а незрелые отличницы крайне редко, я таких ни одну не знаю )

ФсеСама• 10 мая в 00:59
Ответ дляТреба підробіток
А мої НЕ співпадають. Просто у асоціальних особистостей менше соціальних стопів. ВИ ж не ляжете посеред площі і не будете займатися мастурбацією. А бомж запросто, на влсні очі бачила. Не тому що він там якийсь категорично розумово відсталий, а просто тому що вплив соціума на нього не діє.
Це я така. Мені просто байдуже. Можу пройти хоч у домашніх капцях, хоч у ліфаку чи бомж стайлі, бо просто думаю про себе, а хто шо думає яка різниця (ці люди не люблять мене, не забезпечують, не близькі душевно, хай думають що хоч, комфорт важливіше)
Пес Патрон• 10 мая в 00:59
Ответ дляТреба підробіток
Вы так отчаянно пытаетесь всех убедить какая вы умная, это очень вас выдает )
Человек, который уверен в своих способностях, никогда не будет так рьяно доказывать, он и сам про себя все знает )

Треба підробіток• 10 мая в 00:59
Ответ дляПес Патрон
Серьезно?
Я не дитячий психолог щоб відповісти на це питання. Підліткова вагітність/секс не в області моїх інтересів/цікавості щоб дати хоч якусь об´єктивну оцінку. В мене досвід із дорослими зрілими людьми.
Пес Патрон• 10 мая в 01:01
Ответ дляТреба підробіток
Психи, маргиналы, недалёкие все в эту когорту, они все руководствуются в первую очередь инстинктами, поэтому помешаны на сексе
Пес Патрон• 10 мая в 01:03
Ответ дляТреба підробіток
Потому-что это напрямую зависит от интеллекта, не важно 15 лет или 50 )
Поэтому и ответить вы не можете )
Треба підробіток• 10 мая в 01:12
Ответ дляПес Патрон
Цікава логіка... Тобто якщо наводиш приклади для спростування стереотипу це ’відчайдушно доводиш’, а якщо мовчиш це автоматично правда?
Взагалі-то я не намагалася когось переконати в тому, яка я розумна. Я наводила контраргументи на ’сексуальність = низький інтелект’. Аргументи з реального життя.
А якщо вже так пішло, то людина, яка спокійно наводить приклади про себе, як раз і показує впевненість у своїй позиції. Бо хіба я вас намагалася переконати, що ви не розумні?

Треба підробіток• 10 мая в 01:13
Ответ дляПес Патрон
Поэтому и ответить вы не можете )
Чомусь на мене і всіх людей, котрих я знаю саме з сексуальної сторони, це правило не діє...
Пес Патрон• 10 мая в 01:14
Ответ дляТреба підробіток
Нет, как и я вас не убеждала, что вы не умная ). Но вот только разница в том, что вы приняли на свой счет и начали оправдываться, а я нет )

Треба підробіток• 10 мая в 01:15
Ответ дляПес Патрон
Тоді навіщо ви писали ’Вы так отчаянно пытаетесь всех убедить какая вы умная, это очень вас выдает ) ’ - це очевидна маніпуляція щоб змусити іншу людину спробувати вам пояснити, що це не так.

Пес Патрон• 10 мая в 01:15
Ответ дляТреба підробіток
Да, в интернете вы вообще можете писать, что угодно )
Но есть факты - исследования )
Лично о вас ведь никто в этой теме ничего не писал, странно, что вы приняли на свой счет
Но есть факты - исследования )

Треба підробіток• 10 мая в 01:17
Ответ дляПес Патрон
Но есть факты - исследования )

А мені дивно чому я не повинна сприйняти на себе який тезіс котрий явно протирічить моєму досвіду?

Пес Патрон• 10 мая в 01:18
Ответ дляТреба підробіток
А это кто писал ? Папа римский ?
Я обожнюю секс, в мене три ВО, не одноразові керівні посади (виробництво), я розбираюся в техніці, з нуля можу зібрати комп, на пальцях сходу поясню інтеграл і де в словах ’андронний колайдер’ помилка і чому. І всі мої партнери з ким були тривали стосунки були такими ж по рівню. Тому як на мене навпаки - якщо людина вміє насолоджуватися сексом не примитивно сунув-кончив-захропів, то це є показником інтелекту.

Пес Патрон• 10 мая в 01:18
Ответ дляТреба підробіток
Значит вас это триггерит и явно не просто так )
Треба підробіток• 10 мая в 01:20
Ответ дляПес Патрон
А это кто писал ? Папа римский ?

І? Що в цьому протирічить тезису ’секс є прямим показником інтелекту’ з котрим я не згодна?

Треба підробіток• 10 мая в 01:20
Ответ дляПес Патрон
Всіх щось тригеріть, і вас також, це нормально. Але я ж не намагаюся цим маніпулювати. А ви намагаєтеся, в цьому і різниця.
Пес Патрон• 10 мая в 01:20
Ответ дляТреба підробіток
То как вы пытаетесь доказать, что вы умная.
Это очень смешно, правда )

Пес Патрон• 10 мая в 01:23
Ответ дляТреба підробіток
Я написала по факту и предоставила вам ваши же сообщения, где вы оправдываетесь)
Тот кто уверен в себе и своих способностях, тот никогда не будет оправдываться .
Спокойной ночи )
Треба підробіток• 10 мая в 01:22
Ответ дляПес Патрон
Это очень смешно, правда )
Я не бачу сенсу далі обговорювати особистості, бо тема була про кореляцію сексуальності та інтелекту. Якщо для вас приклади з реального життя виглядають як спроба довести свою розумність - це вже питання виключно вашого сприйняття та ваших власних тригерів. Для мене це були контраргументи до узагальнення.

Почемучечка• 10 мая в 01:33
Ответ дляЦаревна_несушка
Я готова пробувати все. Але питання саме до пар, які давно разом, бо там в якийсь момент все стає однаково і дуже передбачувано, і з новим треба дуже обрежно)
С чего Вы взяли? Потому что у вас так?
Неееее. Это зависит от людей в паре.
Мы женаты 15 лет, он также тащится от меня как и в первые годы нашей жизни, у нас есть ребенок 10 лет, при каждом возможном удобном случае проявляет секс, но мы и рпзговаривали всегда друг с другом без напряга, как я ему говорю - мне так нравится, что ты меня понимаешь! - вот прям во всем, что в ремонте, что в отношении ребенка, что в сексе - прям все чувствует, и всегда поговорить можно, но он бешенный эмпат, я других таких мужчин не знаю с такой эмпатией и активный слушатель - я прям могу ему трындеть часпми и он меня не затыкает даже, и вообще очень внимательный. Я считаю, все от конкретных людей зависит и их психики, нервной системы и прочего подобного.
Неееее. Это зависит от людей в паре.

Додаю напруги• 10 мая в 08:28
Ответ дляЦаревна_несушка
Проблема в тому, як через 10 років відносин відновити в чоловіка той самий поклик всередині, який був спочатку. Які є жіночі секретики?) в мами про таке не запитаю, із подругами незручно говорити про інтим, та і відносини у більшості більш-менш свіжі))
Як ви можете відновити... Що було, те загуло, як кажуть. Змінюються люди, обставини, не може бути все так само, як раніше. Насолоджуйтеся тим, що є, а не намагайтеся бути собою 20-річною.
Напишу, як змінювалося в нас. Ми в шлюбі вже 20 років. До цього 5 років зустрічалися, жили разом.
Можу сказати, що в 22-27 років сексу більше хотів чоловік. Коли я народила у 28, секс взагалі відійшов на -дцятий план...
Я ж почала хотіти ближче до 40, напевно, то були гормони) Ну і зараз нам 47 і 48, секс є. І навіть частіше, ніж в перші роки подружнього життя.