Чижик Пижик• Изменено 09 мая в 23:02
Хто лікував щелепний суглоб у гнатолога або у хірурга...
Всі пишуть, що вирівнюють капою якоюсь...а якщо в мене нижні зуби майже всі відсутні...лише передні знизу сім штук, зверху все в мостах...чи зможуть щось з тим суставом зробити...
Анонимба• 09 мая в 23:11
Божечки, які лікарі всі тупі! Їм же треба картину всю побачити - до рота зазирнути. А тут толкові порадниці по цьому крутєйшему опису одразу розпишуть тактику лікування.
курасаны• 10 мая в 09:40
Так у вас і є проблеми через відсутність зубів, немає опори для суглобів , яка капа? Йдіть до лікаря, вам все розкажуть