Красавица писяная• 09 мая в 23:48

Що подарувати зятю?

Скоро день народження, 35 років. Не уявляю, що подарувати. Порадьте, будь-ласка. До 5 тис.
Я погнала• 09 мая в 23:49
Може щось для хобі, гаманець, краще у дочки запитайте і щоб вона вибрала …
Мусик Пусик• 09 мая в 23:49
Залежить від його інтересів та потреб. Комусь абонемент в басейн буде до нагоди, комусь газонокосарка, а комусь відеогра)
Зліпок ступні• 09 мая в 23:58
Не жирно зятю ? Він вам що дарував?
Прилипало• 10 мая в 00:05
Дайте 100 баксів/євро
Лукава_Кiшка• 10 мая в 00:09
Хрен(зять,нехрен взять)
Квітка Миру• 10 мая в 00:12
Можна купити коньяк Хенесі ( ювілей все ж таки). Шкіряний рюкзак, якщо носить. Я теж чесно кажучи за гроші. Купить, що захоче. Вгадати важко