Пез Году Неделя• 10 мая 2025
Трапилося відео однієї психологині та психотерапевтки про тривожність
Що насправді наші амбіції-це невроз. Цікаво було переглянути, не з усім сказаним погоджуюсь, але щось у цьому таки є. Як ви думаєте?
вАлнуюся сильнА• 10 мая 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Що смішного?☺️
Мне Кушнерук больше нравиться.
вАлнуюся сильнА• 10 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Люто плюсую. Насколько же несерьёзно выглядят эти новоязы🤢
Так изначально по американски совсем по другому было. Женщина- доктор, врач и тд.
Это у нас пкрекрутили в неуважительную приставку ’-ка’
Вот только зачем?
Думаю это какой то старый профессор женоненавистник сделал или гей от филологии
Вот только зачем?
Замулена ріка• 10 мая 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
У нее на лице написан непрофессионализм и желание хайпа.
Похожа на медсестру у стоматолога, а не на психотерапевта.
Может она медсестра на самом деле.?
если не хуже....
Бесконечность-не предел• 10 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
Амбіції як невроз. Мдя. Ну тоді будь яка емоція - невроз. Таке враження, що мета психологів перетворити людей на беземоційних тупих кретинів, годних тільки жерти і срати.
+100000
Но в любом случае всегда должна быть золотая середина
Просто красавица• 10 мая 2025
Відео не дивилась.
Але в деяких мам точно є псих відхилення, коли вони хочуть від дітей того чого не досягли самі, хотіли б, але не склалося.
В декого дивлюся взагалі «криша не на місці»
Бесконечность-не предел• 10 мая 2025
Ответ дляПросто красавица
Відео не дивилась.
Есть и такое - не хотят реально оценивать знания своих детей и тащат их туда, куда они в принципе не могут пройти
Но как всегда это палка о двух концах, потому что иногда это ребенку нравится и со временем даже начинает что-то получаться.
Поэтому это личное дело каждой семьи, как выбирать профессию и т. д.
вАлнуюся сильнА• 10 мая 2025
Ответ дляПросто красавица
Відео не дивилась.
И что в этом плохого?
У ребеека нет знаеий и желаний изначально, в силу информационной ограниченности - он не знает про многие профессии или проекты.
Есть много успешных детей от таких мам. Навскидку - Бритни Спирс, Диана Вишнева и тд
Просто красавица• 10 мая 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
И что в этом плохого?
Бо деякі мама абсолютно забувають, що дитина - це не її клон. Що їй може подобатись абсолютно інше.
Базові речі, які потрібні дитині і які дають батьки, і, деколи за потреби, вимагають - це одне.
А є ж інші ситуації. Обов’язково має стати лікарем, юристом, балериною, легкоатлеткою, актрисою, співачкою, футболістом чи боксером. список до безкінечності.
ТаЕщеОптимистка• 10 мая 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
психологИНЯ и терапевтКА🥴🥴🥴
Да, новый правопис. И хирургиня, и деканесса
ТаЕщеОптимистка• 10 мая 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Ну що, багато людей впізнали себе?
Никто не пошёл смотреть
ТаЕщеОптимистка• 10 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Вам смешно, а детям нмт сдавать
Пишу, не читаю• 10 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
Зараз напишу трохи не по темі.
Но лише вчора з gpt на цю тему спілкувалася.
Я крутий спеціаліст з великим досвідом і результатами. На теперішньому місці роботи уже 12 років, з керівництвом пройшли і Рим і Крим, все будували разом, маю навіть долю в бізнесі.
І вот 2 роки як бачу тенденцію як засновникам і директорам прям кайфово працювати з безамбіційними людьми. А мене аж передьоргує, бо розумію, що це шлях в нікуди, а ще гірше вниз.
Їм подобається працювати із ’зручними’ працівниками, но вони не розуміють, що вони будуть зручними не лише з ними, а з усіма. Здорові Амбіції насправді це добре.
Усатая полосатая• 10 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
які новоязи? ті, що існували століттями?
Повітруля• 10 мая 2025
Не могу посмотреть видео. Что там? Тревожность - это маркер зависти и досады от проходящих мимо возможностей?
Морковна• 10 мая 2025
Ответ дляПросто красавица
Відео не дивилась.
Ну я хотіла кандидатську від дитини. В 27 дочка захистилася, працює в Європі за гарні гроши на улюбленій роботі. В чому ви вбачаєте поїхавшу кришу? Якби я не росла в 90 ті без батька- я б теж захистилася і виїхали б вдвох
Просто красавица• 10 мая 2025
Ответ дляМорковна
Тут реально трохи люди …
Різниця є коли дитина не хоче, не може і їй абсолютно цього не треба.
Нормальні батьки завжди хочуть дитині кращого. Але деколи те краще лише для них, а не дітям.
Є таке, як перегинати палку, в народі кажуть.
П.с. Розумієте? Це не про палку, яку ламають. Це такий вислів. 😁
Морковна• 10 мая 2025
Ответ дляПросто красавица
Тут реально трохи люди …
Ну кандидатську вона не хотіла. Її подруга не хотіла вчитися грати на скрипці- вже три роки її оркестр виїхав в Німеччину повним складом. Моя племінниця не хотіла закінчувати художку- хоч і в Харкові працює гінекологом - має хоббі , веде гурток малювання і в неї завжди аншлаг. Але так , в чомусь з вами згодна, дочка не схотіла бути бухгалтером( в нас бабуся главбух,могла прилаштувати), то ми не заставляли
А Я Самая Самая• 10 мая 2025
завищені очікування і вимоги до себе, перфекціонізм - це стратегія гіперкомпенсації. Але ця стратегія найбільш наближена до здорової реакції на стрес. Тому питання не є чи немає амбіцій, а наскільки вони реалістичні і якою ціною реалізуються.