ЛеньГуглить_правда• 10 мая в 17:14
Ви б дозволили чоловіку піти гуляти з колегою у вихідний?
Чоловік вже більше року працює з однією дівчиною, їй 25.
Постійно разом, постійно проекти.
Спілкуються тільки по-дружньому, жодних ознак закоханості чи зміни його поведінки не бачила
І от сьогодні він попередив, що завтра піде гуляти з нею на годинку, чисто кави попити і поговорити
Я довіряю йому, та і вона не в його смаку. Але мене це трохи напрягло
Постійно разом, постійно проекти.
В танке• 10 мая в 17:16
ага, пусть с чемоданом сразу валит на прогулку и не возвращается. тема тролляки само собой
ВЫВсеВрете• 10 мая в 17:16
Ответ дляВ танке
Можливо
ВЫВсеВрете• 10 мая в 17:17
Ответ дляЧерный Ловелас
Чисто пару палок кинет , ниочем.
Петтінг на природі
Херсон це Україна• 10 мая в 17:19
Не вірю у дружбу між ч і ж. А якщо розмова по ділу, яке там може бути діло, що не встигли у робочий час обговорити ? А дозвіл? Ну він якби не дитина мені, а я йому не мама. Просто сама ситуація якась дурна..
Тихомандражная• 10 мая в 17:20
Мой бы до такого не додумался
Я против дружбы с противоположным полом, как и он. Разве что только семьями
ЛеньГуглить_правда
• 10 мая в 17:20
Ответ дляХерсон це Україна
Вона віддалено працювала цей тиждень
ПлакалаВАвто• 10 мая в 17:21
Ответ дляБулку Дай
Офигеть....вы такая наивная автор.
Це ще дуже мягко сказано
Малявка ще та• 10 мая в 17:22
Ответ дляБулку Дай
Офигеть....вы такая наивная автор.
наивны советчицы, которые начинают всерьез комментировать троллячие фантазии
ЛеньГуглить_правда
• 10 мая в 17:24
Ответ дляПлакалаВАвто
Це ще дуже мягко сказано
Нічого я не наївна
У них спілкування дружнє було
ПлакалаВАвто• 10 мая в 17:26
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Нічого я не наївна
У них спілкування дружнє було
Ну підіть і ви у вихідний погуляйте з якимось хлопцем по дружньому. Потім напишите нам реакцію свого чоловіка
Я тертий жук• 10 мая в 17:26
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Нічого я не наївна
У них спілкування дружнє було
Тема тухляк, думайте еще
Salvadorchik• 10 мая в 17:27
Супер звісно. Він з нею працює весь тиждень робочий ще й на вихідні разом, а з дружиною він час не хоче провести?? Мда… це зашквар. Коліном під зад такого чоловіка
Треба підробіток• 10 мая в 17:33
Вы тоже ходите с мужчинами просто погулять ? Если ещё нет срочно начинайте!
ЛеньГуглить_правда
• 10 мая в 17:35
Ответ дляБавовнятко
Так а що, він попитав дозволу хіба? Чи поставив вас перед фактом?
Поставив перед фактом. Типу, попередив чого його не буде
Бавовнятко• 10 мая в 17:36
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну то що робити, ідіть теж на вихідних гуляти з приятелем. А то він гарно проведе час , а ви будете ображена, одна. А так все симетрично
Мюллерная• 10 мая в 17:42
Ну взагалі - то дозволу він у вас не питав. Тому дозволяти чи ні, у вас не стоїть питання.
Чуваку ср*ти на вас і вашу думку. Просто таким чином показав, що ви для нього означаєте.
Вважаєте, що все ок, дружба, то не створювали б тему. Ковтати це чи ні, вирішувати вам, але це питання поваги, в першу чергу
ЛеньГуглить_правда
• 10 мая в 18:05
Ответ дляOxsi10
у мене на роботі чоловіки менше по віку на років 7-10, то до них бігають дівчата різні, і замужні. і ні. І на чайок, і на перекур. є такі з якими вони проводили вечори, потім це все обсасується в кабінеті, і сміються. Я б не вірила в дружню зустріч!
‘Проводили вечориʼ - це ви секс маєте на увазі?
Бавовнятко• 10 мая в 18:13
Вечори - це вечори: флірт, кава, вино, ручки, поцілуночки. Не секс, ні, навіщо