Подмигашка• 10 мая 2025
Лечу перший раз в Єгіпет, що порадите?
На наступному тижні відпустка ,є якісь побоювання ,що можу щось не взяти необхідне,на що звернути увагу ?що с собою не забути взяти? Буду вдячна за поради
Цигарний шланг• 10 мая 2025
А куди саме? Шарм чи Хургада? Дайвінг спробуйте. Якщо пощастить з інструктором - це просто нереальний кайф
Обращеница• 10 мая 2025
Обов´язково спробуйте жарені креветки! Смакота!
Якщо хочете піраміди то беріть екскурсію туди.
Не попадіть на лохотрон про безкоштовно фото з верблюдом а от спуститися з верблюда буде дорого.
Мона Лиза• 10 мая 2025
Мій нічний кошмар перед відпусткою - забути станок для гоління
хоча усюди їх продають, але от прямо перед кожною відпусткою сниться цей страшний сон, що у мене неголені ноги, а станок не поклала у валізу
Чай не пью, только кофе• 10 мая 2025
Беріть з собою захист від сонця, ліки від алергіі, від срачки.
Соседушка• 10 мая 2025
Ответ дляМост_Устал
Похудать
За тиждень до відпустки час починати качати прес)
Бешене сарі• 10 мая 2025
Ответ дляСоседушка
Та прям таки за тиждень, за годину до літака в самий раз!
ПуГоФФка• 10 мая 2025
Засіб від комарів, сонце захист, щось від срачки ))))
Якщо кораловий риф то маски трубки і тд, якщо готель далеко від міста, то прийдеться брати в шопінг центрі готелю, а там і вибір і ціни …
Гроші по ван долар ))) від 2000 року, в них зараз тема що старші не хочуть брати
Туфли в чешуе• 10 мая 2025
Тапки коралловые, средство от загара.
Хотя там реально всё можно купить.
В чемодан кидала минералку 0.5, чтоб в бутылочку можно было сок набирать)
Шоколадки ещё брали для покоївок вернее покоївців
Хотя там реально всё можно купить.
Молчалка• 10 мая 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Тапки коралловые, средство от загара.
Хотя там реально всё можно купить.
який сок? нашо його набирать?
Туфли в чешуе• 10 мая 2025
Ответ дляМолчалка
який сок? нашо його набирать?
Если в номере пить захочется например или воду можно было набрать в кафе, чтоб зубы почистить. С крана не оекомендуется
Молчалка• 10 мая 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
а ясно
СпайдерВумен• 11 мая 2025
Ответ дляГитта Ягг
Атоксил/энтеросгель, лоперамид, средство от загара, коралки. Мелкие баксы, но свежие.
Они ещё баксами перебирают?
Латексне альтер ЕГО• 12 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Они ещё баксами перебирают?
да) хотя сами дают сдачу потрепаными
Подмигашка
• 12 мая 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Шарм,а якщо я погано плаваю,дайвінг для мене?
Цигарний шланг• 13 мая 2025
Ответ дляПодмигашка
Думаю ні, нажаль.