Шикаю і викаю• 10 мая в 23:19
Постановка сина на облік у військомат
Дівчата, в кого є досвід, підскажіть будь ласка
Маю сина,восени 17 років,вчиться за кордоном. Потрібно стати на облік, як це можна зробити через Резерв+? просто через ідентифікацію і все,? документ сформується чи потрібно все рівно ВЛК проходити,_
Хтось вже реально пробував?
Дякую
Хтось вже реально пробував?
Дякую
Стопясят раз обсуждала• 10 мая в 23:25
Не знаю никого из своих знакомых кто бы такое делал. Наоборот, вывезли детей чтобы не становиться на учет
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:26
Ответ дляТріль підпільний
навіщо ставити на облік?
Для того, щоб наступного року отримати атестат. У 18 років зробити український паспорт, бо наступний раз закордонний не зробити
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:27
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
а що далі, ну от вивезли дітей, але вони не перестали бути громадянами України. Всі ці проблеми з документами і т.д у хлопців без приписного((
Стопясят раз обсуждала• 10 мая в 23:27
Ответ дляШикаю і викаю
Думаю, с приписным проблем может быть гораздо больше
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:28
Ответ дляЧучело-Мяучело
У вас там запасные есть сыновья где-то?
не має запасних, тільки два. Просто хочу їм полегшити життя, бо де вони будуть завтра я не знаю, які документи їм будуть потрібні я теж не знаю. І як що стуконе в голову повернутися додому, то теж певно проблем більше без приписного
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:30
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
наприклад, що це змінить,Якщо людина все рівно за кордоном? принаймі може хоч атестат віддадуть і паспорт наступний закордонний є шанс отримати. Бо це так класно всі розказують, про сірий паспорт, але певно не знають реалій як це без документів за кордоном
Чучело-Мяучело• 10 мая в 23:33
Ответ дляШикаю і викаю
Пока ему 17, сделайте загран ещё один лучше на 10 лет, если существующий сильно с меньшим сроком.
И не майтесь ерундой. Он в безопасности, вот пусть там и находится
Кубик Рубика• 10 мая в 23:33
Ответ дляШикаю і викаю
Зробіть в 17 буде на 10 років
Чучело-Мяучело• 10 мая в 23:33
Ответ дляШикаю і викаю
Вы новые законы видели? С приписным больше проблем чем без него.
Оце потужно• 10 мая в 23:33
Ответ дляШикаю і викаю
Автор, а что вы боитесь?
В Украине призыва нет до 25. Учатся, стали на учёт, живут.
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:34
Ответ дляЧучело-Мяучело
Зробили півроку назад,дякую Але питання з тією постановкою на облік відкрите
Бідося• 10 мая в 23:34
Ответ дляШикаю і викаю
Коли буде робити паспорт, то автоматично його поставлять на облік.
Стопясят раз обсуждала• 10 мая в 23:35
Ответ дляОце потужно
Автор, а что вы боитесь?
Сегодня так, а завтра сделают призыв с 18. Вы же видите, как быстро все меняется
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:36
Ответ дляЧучело-Мяучело
Про які саме закони ви говорите? Просто всы ж і так ві базі є, син пару років назад дію поставив(, карта привата теж є. Тому таке собі. Не знаю наскільки правдива ця інформація про штрафи і т.д,якщо не ставати на облік
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:37
Ответ дляОце потужно
Автор, а что вы боитесь?
ні. Я просто питаю,чи можна зробити це онлайн через Резерв+, чи хтось пробував? Їхати надовго додому не можу, щоб бути з ним і ставати на облік, бо відпустки немає великої
Ку ка ку ка ку• 10 мая в 23:37
Ответ дляОце потужно
Автор, а что вы боитесь?
Угу, живут. Ездят, куда хотят, гуляют свободно, за границу на стажировки и отдых ездят. Вообще, всё прекрасно.
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:38
Ответ дляБідося
а як це перевірити? Паспорт зробили в 16, про облык ніхто не казав
Бідося• 10 мая в 23:39
Ответ дляШикаю і викаю
Ви коли робили? Це кілька місяців тому писали, що будуть автоматично ставити на облік хлопців.
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:41
Ответ дляБідося
Ми подали документи в листопаді 2024, отримав син в січні цього року
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:43
Ответ дляБідося
Ось, наприклад
Ось це основна проблема, що все швидко змінюється(
Я не знаю, якщо сину наприклад не будуть наступного року віддавати атесат, то вже через резерв не можна буде (в законі наче написано тільки до 31 липня), а далі тільки особиста явка в ТЦК (і для цього потрібно їхати в Україну)
І що потім,,
Де ця русня на нашу голову взялася(((
І що потім,,
Де ця русня на нашу голову взялася(((
Бідося• 10 мая в 23:45
Ответ дляШикаю і викаю
І що потім,,
Де ця русня на нашу голову взялася(((
І що потім,,
Де ця русня на нашу голову взялася(((
Зробіть зараз загран і сина поставлять на облік автоматично. Загран паспортів може бути два діючих.
Шикаю і викаю
• 10 мая в 23:50
Ответ дляБідося
так у нього вже два, один ще дійсний два роки, а другий ось півроку назад зроюили . Але як перевірити чи стоїть на обліку? це можливо через якицсь ресурс? в дії якось може бути це?
Потішаюся• 10 мая в 23:53
Ответ дляШикаю і викаю
От у Резерві наче і має бути, якщо стоїть
О, і в Дії теж можна пошукати, але саме через комп´ютер, не телефон
Крайня невістка• 10 мая в 23:56
Ответ дляШикаю і викаю
Син поставив Резерв+, але видало помилку: Помилка - зверніться до найближчого ЦНАПу. Але в нього ніде немає реєстрації місця проживання. Поки будемо виясняти, як вирішити
Шикаю і викаю
• 11 мая в 00:12
Ответ дляКрайня невістка
ну от цього і боюсь, ех