ХаДиДиШь• 11 мая 2025

А давайте після перемоги змусимо росіян перейти на українську?

Щоб розмовляли українською, вивчали в школах. Весь їх медіа-простір піддамо українізації, а за російську будемо цькувати! Хто за? :)
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Так! Завоюєм! Всьому свій час! Не самі так зі всім цивілізованим світом об´єднавшись!
Давайте ви відкриєте кордони,всі охочі виїдуть а ви продовжуватимете завойовувати,або робити те що будете вважати за потрібне?Як вам така ідея?І тоді відразу ви будете бачити що хочуть люди,що думають,і в якому напрямку будуть рухатися.Так що б вам було зрозуміло що людям потрібно насправді.
Папина дочка• 11 мая 2025
Автор, приступайте сегодня же к рождению армии переможцев. У нас мужиков не хватает на фронте.
автор ХаДиДиШь • 11 мая 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Коли брак аргументів - починають застосовуватися постановка діагнозів та ярликів
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
А,ні,вона хоче тільки з закордону воювати.Накази давати.
lilul990• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
автор ХаДиДиШь • 11 мая 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Мішають цукор у каві
А вірно - заважають.
Потринділиця• 11 мая 2025
Зачем. Шоб эта грязь коверкала мову??
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Якщо відкриють кордони то звідси виїдуть 80% населення.Ще щось додати?
lilul990• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Мішають цукор у каві
А вірно - заважають.
Та ви шо. Мовний фронт напевне. Бо на реальному фронті я чогось вас не уявляю. Тільки язиком теліпати
Шеллар• 11 мая 2025
Ответ дляlilul990
Перемоги вже ніколи не буде, настільки велике демографічне провалля, сотні тисяч ненароджених дітей

Це повний провал, ми на порозі до цілковитого зникнення нації
Згідна з Вами.
Стамбул 2022 переходить у Стамбул 2025 - ми ж з такими козирями туди зайдемо, як покажемо здобутки за три роки - від Крупи та пінгвінів, до мільйонів в багажнику і тцк, яке відбивається від добровольців.
автор ХаДиДиШь • 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Виїдуть куди?
Як виїдуть так і повернуться, бо кращої землі ніж рідна немає.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляШеллар
Згідна з Вами.
Яблука і яйця по 80 гривень.Комуналка в два рази.Свинина від 300 гривень за кілограм.Міліони безхатьків,калік,та мерців.Це всі здобуття.Ти хочеш ще продовжити це?Можливо краще не потрібно такого здобуття?
Я матуся, мені можно• 11 мая 2025
’Маня і Ко’ сьогодні в ударі
Миллениалка• 11 мая 2025
Т.е. мы хуже кацапов?
Шеллар• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну все, Ви мене переконали - з такими здобутками перемога в кармані. Правда карман цей належить сотні морд білякоритних. Вони таки здобули!
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Виїдуть куди?
На.уй така перемога?
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляШеллар
Зробили нас разом.
КаРаКаТиЦа• 11 мая 2025
Якось я слабо собі уявляю, щоб перемодець виконував умови переможеного. Та й магадані ми сильно права не покачаємо, бо саме туди нас скоріш ща все повезуть, після перемоги, за всі наші донами і писанину тут
Спілий баклажан• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Виїдуть куди?
Потужно
Конотопська відьма• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Виїдуть куди?
Ну да
Особенно полтора метра вглубь
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляШеллар
Згідна з Вами.
Вони думають що ми дибіли і нічого не бачимо і не розуміємо про те яку ху.ню вони тут наворотили і в яку сраку завели країну.Вони її зробили разом як і нас всіх разом взятих.Але оскільки ми тут продовжуємо будувати диктатуру то що б ви собі розуміли,що зупинки війни в найближчий час не намічається.
lilul990• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Хто вони? Таких вони з 1990 вагон і маленька тєлєжка
Конотопська відьма• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Им плевать на вас , они вас даже не замечают
Пока вы не представляете для них угрозы , им глубоко все равно что вы видите и что понимаете .
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляlilul990
Вони всі разом,зробили нас.Що мені ще розуміти потрібно.
Не прохожу мимо• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Нічого. Просто НДС на презервативи підняти до 400%
Запретить контрацептивы и аборты
Тень льва• 11 мая 2025
Ответ дляШеллар
Ага, халва, халва!
Частина на цвинтарі; частина виїхала назавжди; покоління молоді для країни втрачені; ті 20 мільйонів, що залишились - хоч би вижити та миру дочекатись.
Вы совершенно правы. А тётя Люда - почтальон в соседней топовой теме рассказывает, что все здесь были против стамбульских договоренностей. Какая же наглая, мерзкая и циничная ложь.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Ну да,ми знаємо як влони реагують на тих хто представляє для них загрозу.За 30 років,вже бачили і зараз бачимо.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Запретить контрацептивы и аборты
И вибратори.
Не прохожу мимо• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
И вибратори.
И руки. На хрена вибратор? Я рукой
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
И руки. На хрена вибратор? Я рукой
Вибратором и рукою смачніше.