ХаДиДиШь• 11 мая 2025

А давайте після перемоги змусимо росіян перейти на українську?

Щоб розмовляли українською, вивчали в школах. Весь їх медіа-простір піддамо українізації, а за російську будемо цькувати! Хто за? :)
Безлім на все• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Так! Завоюєм! Всьому свій час! Не самі так зі всім цивілізованим світом об´єднавшись!
Автор, вам взагалі нема чим зайнятися?

Це ж додуматися до такого.
Ще і тему створили.
Тень льва• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не меліть дурниць
Все буде Україна!
Тонко.
Морковна• 11 мая 2025
Ну, теоретично, я за!
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не меліть дурниць
Все буде Україна!
Що буде,в сенсі?
Ширли-Мырли• 11 мая 2025
Ответ дляМой завтрак
Автор, что у вас в голове..
’Кава в Криму.’
Царевна в уггах• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не меліть дурниць
Все буде Україна!
Конец эпохе бедности?
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Конец эпохе бедности?
Початок епохи злиденності.
Царевна в уггах• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Що буде,в сенсі?
Ну магнитик на холодильник, чашка с рисунком, марка укрпочты.
КрестьянинДиор• 11 мая 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Перемоги?
І я ржу))) тут би бляха битву виграти. В автор одразу за війну. І смішно, і плакати хочеться, бо передумов поки ніяких я особисто не бачу, окрім того, що це рубілово буде продовжуватися 🥲🥲🥲🥹
Барабасиха• 11 мая 2025
Ответ дляКукусики
Вы уже на передовой?
Німецький батальйон
бифидобактерияЖоржик• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Ну да шо той раши , а у нас то народа огого больше чем у них))))) вы одно не поняли всего мира нет, мы одни нам никто не поможет , ну наших бьют убивают, кто то уезжает, людей мало, а у раши народа страна огого
пу_пугренчик• 11 мая 2025
Самая большая победа будет, если они от нас от@@бутся раз и навсегда и забудут о нашем существовании.
Царевна в уггах• 11 мая 2025
Эх, сгорела автор как искра, вжик и в бан(
Маю декілька думок• 11 мая 2025
После победы, конечно
Как же легко жить наивным людям….
Джага Джага• 11 мая 2025
Ну автор.Ти ж бачиш що вже не канає.Народ не вірить.Люди хочуть поганого миру,він кращий за будь - яку саму найкращу війну.
Джага Джага• 11 мая 2025
На.Послухай гарну Українську музику
Марс атакует• 11 мая 2025
Что за бред.
Молчунья• 11 мая 2025
Дурак думкой богатіє
Молчалка• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не меліть дурниць
Все буде Україна!
Хух, аж відлягло, на щастя ви таки тріль, а то я вже на мить злякалася, що ви реальна людина з такими «думками»)
ХикориДикори• 11 мая 2025
Вы провокатор оттуда?
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляХикориДикори
Вы провокатор оттуда?
Перевіряють з верху чи є ще обмороки.
Донька подруги• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Треба завжди мислити масштабно!
Масштабами вашего дивана?
Донька подруги• 11 мая 2025
Ответ дляКукусики
Вы уже на передовой?
’На передней части дивана’
Донька подруги• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Давайте ви відкриєте кордони,всі охочі виїдуть а ви продовжуватимете завойовувати,або робити те що будете вважати за потрібне?Як вам така ідея?І тоді відразу ви будете бачити що хочуть люди,що думають,і в якому напрямку будуть рухатися.Так що б вам було зрозуміло що людям потрібно насправді.
Автору мешает ’ тяжёлый тазо-бедренный сустав’..
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляДонька подруги
Ой,я вже не хочу про це говорити.Тут ітак все зрозуміло.Поговорили та і годі.Нічого хорошого нема.Головне в це все сильно не заглублятися що б себе до решти не зруйнувати...
Невидимка• 12 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
а кем завоевывать будете ? космическими войсками?
Невидимка• 12 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Нічого. Просто НДС на презервативи підняти до 400%
и что? это дешевле чем ребенок