ХаДиДиШь• 11 мая 2025
А давайте після перемоги змусимо росіян перейти на українську?
Щоб розмовляли українською, вивчали в школах. Весь їх медіа-простір піддамо українізації, а за російську будемо цькувати! Хто за? :)
Безлім на все• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Так! Завоюєм! Всьому свій час! Не самі так зі всім цивілізованим світом об´єднавшись!
Автор, вам взагалі нема чим зайнятися?
Це ж додуматися до такого.
Ще і тему створили.
Це ж додуматися до такого.
Ще і тему створили.
Царевна в уггах• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не меліть дурниць
Все буде Україна!
Конец эпохе бедности?
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Конец эпохе бедности?
Початок епохи злиденності.
Царевна в уггах• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Що буде,в сенсі?
Ну магнитик на холодильник, чашка с рисунком, марка укрпочты.
КрестьянинДиор• 11 мая 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Перемоги?
І я ржу))) тут би бляха битву виграти. В автор одразу за війну. І смішно, і плакати хочеться, бо передумов поки ніяких я особисто не бачу, окрім того, що це рубілово буде продовжуватися 🥲🥲🥲🥹
бифидобактерияЖоржик• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Ну да шо той раши , а у нас то народа огого больше чем у них))))) вы одно не поняли всего мира нет, мы одни нам никто не поможет , ну наших бьют убивают, кто то уезжает, людей мало, а у раши народа страна огого
пу_пугренчик• 11 мая 2025
Самая большая победа будет, если они от нас от@@бутся раз и навсегда и забудут о нашем существовании.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ну автор.Ти ж бачиш що вже не канає.Народ не вірить.Люди хочуть поганого миру,він кращий за будь - яку саму найкращу війну.
Молчалка• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Не меліть дурниць
Все буде Україна!
Хух, аж відлягло, на щастя ви таки тріль, а то я вже на мить злякалася, що ви реальна людина з такими «думками»)
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляХикориДикори
Вы провокатор оттуда?
Перевіряють з верху чи є ще обмороки.
Донька подруги• 11 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Треба завжди мислити масштабно!
Масштабами вашего дивана?
Донька подруги• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Давайте ви відкриєте кордони,всі охочі виїдуть а ви продовжуватимете завойовувати,або робити те що будете вважати за потрібне?Як вам така ідея?І тоді відразу ви будете бачити що хочуть люди,що думають,і в якому напрямку будуть рухатися.Так що б вам було зрозуміло що людям потрібно насправді.
Автору мешает ’ тяжёлый тазо-бедренный сустав’..
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляДонька подруги
Ой,я вже не хочу про це говорити.Тут ітак все зрозуміло.Поговорили та і годі.Нічого хорошого нема.Головне в це все сильно не заглублятися що б себе до решти не зруйнувати...
Невидимка• 12 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
а кем завоевывать будете ? космическими войсками?
Невидимка• 12 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Нічого. Просто НДС на презервативи підняти до 400%
и что? это дешевле чем ребенок