Не пириживай• 11 мая в 20:32
Хто не вітав сьогодні маму - чому?
Яка у вас причина? Ну,звісно, причину - мами вже немає не розглядаємо.
Я свою не вітала, бо в нас важкі стосунки ще з дитинства, вона дуже складна й токсична людина, навіть назвати її "мама" не можу, важко.
Не уявляю, щоб я її з цим вітала, якщо й надумаю - вислухаю, що я НЕ ТАКА дочка, як їй нада)
А у вас що?
аромат Жука• 11 мая в 21:04
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну как причем, мы же должны равняться на Запад, все делать как они, иначе нас не возьмут в Европу. А от совка, наоборот, нужно открещиваться.
Самое печальное, что здесь большинство именно так и делает.
Проня_Прокоповна• 11 мая в 21:04
Ответ дляРяженка
В нас всі свята запозичені
Новий рік- петро перший з Німеччини
8 березня- комуністка клара
Новий рік- петро перший з Німеччини
8 березня- комуністка клара
І хто нам винен?
TANYA 0 0 0 0• 11 мая в 21:05
Ответ дляРяженка
В СССР праздник сопровождался прославлением образа советской женщины — труженицы, матери и коммунистки.
Святкуйте якщо ви совецка жінка.
В 2000 році в Україні офіційно запровадили день матері, це міжнародний день
Святкуйте якщо ви совецка жінка.
Читайте уважніше,’ святкували раніше 25 років тому’. Не святкую зараз нічого , тільки великі церковні св´ята. І офіційно зараз в нас через день якийсь день, день сім´ї, день жінки, день чоловіка, день брата, день сестри. Чесно якось вже бісять ці свята
Пускаю бісики• 11 мая в 21:05
Ответ дляБожий одуванчик
Ну драсте. 30 років тому ще в парку біля арки дружби народів святкування проходили, на сцені концерти були, дитячі колективи виступали. Просто в нас 8 березня культивувалося завжди
Я маму вітаю
І я з дитинства знаю це свято, в школі завжди заходи якісь проводили, концерти
Моторошні троянди• 11 мая в 21:06
Ответ дляРяженка
В нас всі свята запозичені
Новий рік- петро перший з Німеччини
8 березня- комуністка клара
Новий рік- петро перший з Німеччини
8 березня- комуністка клара
Ето другОє ,ви нє панімаєте.
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:07
Кстати, а когда день отца? А то вдруг уже 25 лет люди тоже в курсе, а я не знаю)
Ряженка• 11 мая в 21:07
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В 2000 святкували перший раз. Якраз 25 років назад
Ви чи ваша мама не достойні привітань, святкуйте 8 березня
Моторошні троянди• 11 мая в 21:08
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ні-ні. Від нього не можна відхрещуватися.Усіма силами потрібно за нього триматися .
Проня_Прокоповна• 11 мая в 21:08
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Третя неділя червня)
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:09
Ответ дляПроня_Прокоповна
Третя неділя червня)
Это опять таки в США. А я про Украину спрашиваю
Проня_Прокоповна• 11 мая в 21:09
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я вам про Україну і відповіла.
TANYA 0 0 0 0• 11 мая в 21:09
Ответ дляРяженка
Бляха .... Це ж точно 25 років з 2000.... А мені здається , що 25 років тому це десь початок 90-х - кінець 80-х
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:10
Объясните логику. Ок, мы не празднуем советские праздники. Разделяю. Но причем здесь к нам американские и европейские?
У каждого из этих праздников в странах где их празднуют есть определенная история, объяснение почему именно в этот день. А у нас почему?
Ряженка• 11 мая в 21:12
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Новий рік 1 січня теж святкують в цілому світі- ви коли святкуєте?
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:13
Ответ дляРяженка
Новый год празднуют на стыке уходящего и нового. Здесь как бы без вариантов. Почитайте почему в США день отца празднуют именно тогда когда празднуют. И скажите: причем здесь мы?
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:14
Честно, это какой то бред. Из разряда: заставь дурака Богу молиться
Ряженка• 11 мая в 21:15
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні, колись в Україні Новий рік святкували весною.
А Петро перший запровадив 1 січня.
І ялинку теж він від німців приволік в вашу хату.
День матері міжнародний день, його в багатьох країнах святкують в другу неділю травня
А Петро перший запровадив 1 січня.
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:17
Ответ дляРяженка
А Петро перший запровадив 1 січня.
Вы спросили почем мы сейчас празднуем НГ тогда когда празднуем. Что было давно, какая разница. Я вам ответила, какая в этом логика. Многие люди его, кстати, не празднуют никак, а только Рождество.
А вот причем здесь мы в американскому дню отца, я ума не приложу.
Ряженка• 11 мая в 21:19
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вас всеодно ніхто не привітав, чого вам хвилюватися?
Святкуйте день народження леніна і живіть спокійно
Ряженка• 11 мая в 21:20
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
День батька в Україні святкують, як і в більшості країн світу, у третю неділю червня. Офіційно це свято було запроваджено в нашій країні 2019 року. Цьогоріч дата святкування припадає на 15 червн
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:21
Ответ дляРяженка
Не угадали. Я живу в США, поэтому меня как раз поздравили. Но мне хотя бы понятно по какой причине это сделали сегодня. А вот я никого не поздравляла. В моем календаре праздников этого праздника нет. 8 марта я кстати тоже не праздную.
Я считаю глупым передирание того же дня отца, который празднуют в США в честь определенных событий исторических.
мадам Везувий• 11 мая в 21:22
Никогда не праздновали и нет желания праздновать. Есть другие значимые даты у родителей, с ними и поздравляем.
Проня_Прокоповна• 11 мая в 21:23
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Бо в когось завжди краще, ніж у нас, ось і вся логіка.
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:23
Как в фильме Любовь и голуби. День взятия Бастилии зря прошел)
Ряженка• 11 мая в 21:24
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Відразу зрозуміла, що ви в США
Вони там всі туговаті
Банан-барабан• 11 мая в 21:24
Ответ дляСливочная пенка
США, Европа.
Мы при чем ?
А ви сирота? Чому б не подякувати мамі і не привітати її з її днем? Чому українки святкують незрозуміле 8 березня, а день матері у деяких викликає подив? Це просто можливість ще раз подякувати тій, що дала вам життя. День народження своє щороку святкуєте? Знайдіть час подякувати мамі, вам це нічого не варте, а їй приємно.
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 21:24
Ответ дляРяженка
Відразу зрозуміла, що ви в США
Вони там всі туговаті
Ну хорошо хоть вы не тугая и можете себе объяснить, почему в Украине празднуют день американских отцов)
Банан-барабан• 11 мая в 21:25
Ответ дляТуфли в чешуе
Это не наш праздник, не наши традиции. Я поражаюсь, как в нашей стране тянут все это со всего мира, забывая наши традиции
Скрєпи, вони такі.
Ряженка• 11 мая в 21:25
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
В якому ви штаті?
Проня_Прокоповна• 11 мая в 21:25
Ответ дляРяженка
Відразу зрозуміла, що ви в США
Вони там всі туговаті
Вони може й туговаті, але тепер їз санта вітає наших дітей з новим роком. Бо діда мороза заборонили, а щось своє придумати тями немає.