Хочу на Балі• 11 мая в 20:38
Як ви вважаєте, чи необхідні кризи для повноцінного розвитку особистості?
Лагшмивара• 11 мая в 20:41
ні, їх можна попереджувати або пом´якшувати. Зміни невідвортні, ви або самі їх створюєте, або реагуєте на те, що відбувається без вашої згоди.
КохайтесьЧорнобровi• 11 мая в 20:54
Автор, Лев Виготський вже відповів на ваше запитання. Пошукайте в інтернеті.
Хочу на Балі
• 11 мая в 21:01
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Можна бути не згодним з Виготським, чи для вас неможливо уявити?
Папобус• 11 мая в 21:45
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А що відповів, якщо коротко?