Треба ось так• 11 мая в 20:54

Фреймут

Вот насколько мне не нравилась Фреймут,но её слова " треба вкладатися в подорожі,коли мені стає сумно,я занурююся в спогади.." прям в самое сердце и я с ней согласна на все 100.
Мы всё куда-то бежим и спешим,а счастье - оно в моментах.
Вот как-то так.
Квітка папороті• 11 мая в 21:49
Ответ дляЧорт і Шо
Такое впечатление, что Олю Конык готовят к возвращению в украинское медиа пространство. Пошел прогрев.
не надо
Пупуговка• 11 мая в 21:54
Ответ дляМайданщица
Еще Паркинсона бывает, деменция. Они помогут вам погружаться в воспоминания, если вспомните что это такое
Деменция это комплекс синдромов.
Это не болезнь.
Паркинсон в большинстве своем не ведёт к слабоумию.
МамОмужа• 11 мая в 21:55
Ответ дляЧорт і Шо
Конкретно в этой теме на Советчице для меня самым смешным является то, что больше всего плюется на Фреймут персонаж, который больше всего на нее похож по поведению
Тонко
Невгамовна• 11 мая в 22:02
Ответ дляЯ такая наивная
Блін дівчата, я не хочу дивитись те інтрев´ю її, але цікаво тепер, що вона там наморозила, шо ви всі в шоці....
Мені інтерв’ю дуже сподобалося
Я такая наивная• 11 мая в 22:10
Ой не знаю, я не мало об´їздила, але чесно...вже і не пам´ятаєш, що і де саме бачила, коли саме там була, маю на увазі, про конкретику, пам´ятаю якісь уривки, емоції, але більше це пов´язано з людьми які були в той момент поряд. Чому так - не знаю...
А от є подруга у мене, вона якось чітко все пам´ятає, наприклад к слову щось прийшлось і вона така: коли я була в 2019 році в Венеції, то ми ходили в такий то ресторан і там подали....ну і далі по тексту. Я так не вмію. Цікаво чому...
ТебеОноНадось• 11 мая в 22:13
Ответ дляlilul990
Я не хочу подорожі. Шо ти там не бачив. Такі само люди, може трохи клімат інший
Це нормально, що не всі люблять.
Я любила до 32 років. Потім як відрізало. Мені нема оіпше як вдома. Не без того, щоб в морі тиждень покупатись чи до гарних гір і річки поїхати, але щоб стоптувати кросівки по вулицям міст і любуванням архітектурою, то ні
Галя-краля• 11 мая в 22:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, я вчора подивилась її інтерв’ю з Раміною.
Боже милий, якеееее воно кончене. Воно психічно хворе якесь, мені прям блюванути на екран хотілось.
Я навіть не пригадую чи я в житті бачила щось огидніше, ну крім мацкальні
а шо там
неДоЖиру• 12 мая в 09:16
Ответ дляПирожкиня
Это типа такая невыносимая жизнь в будни что радует только какая-то поездка дай бог чтоб раз в месяц? А у пэресичных вообще раз в полгода. Тоска...
Я нещодавно дізналася про такий синдром як дромоманія, це, певно, діагноз для таких неприборканих
неДоЖиру• 12 мая в 09:45
Ответ дляlilul990
Ви шо, це ж найелітарніше дозвілля, тренди, блогери і подружки в Інстаграмі кажуть їхати, то ви повинні! Як це ви так забули, що поїздочки — це найцінніше і найвище досягнення кожної без виключення людини 🤔
неДоЖиру• 12 мая в 09:48
Ответ дляЯ такая наивная
Можливо, ви більше подорожували і у вас елементарно більше спогадів, які треба ворушити. Ну і власне ваш коментар доводить, що ті всі примарні сПоГадИ, про які так люблять наводити аргументи любителі поїздочок, — це взагалі нерелевантно, провести класно час з улюбленою компанією можна хоч у себе вдома і зробити це так, що гарні спогади гріли роками. Отель 5* квитки за 1500€ тут необов´язкові
#Пойду_кгадалке• 12 мая в 16:38
Ответ дляНевгамовна
Мені інтерв’ю дуже сподобалося
Це Оля чи Рамина пише?