Оце так цабе• 11 мая 2025
Утилізація кошачого туалету
Шукаю якісь "елегантні" способи утилізувати кошачі відходи (говорю зараз про походи до туалету по маленькому). Використовуємо бентонітовий наповнювач, відповідно в каналізацію його не можна, а по кілька разів на день набридло викидати в окремі пакетики. Думаю як автоматизувати процес. Може купити утилізатор для памперсів? Дівчата, що використовуєте ви?
Оце так цабе
• 11 мая 2025
Ответ дляДрібка щастя
древесный наполнитель
меняю полностью раз в 4-6 дней
А між повною заміною як живете? Моя після одного-двох походів вже крутиться під ногами і просить почистити туалет
Бюст Березуцкого• 11 мая 2025
Тирсові гранули.міняю раз у 5 днів. Нічого не смердить. Викинула в смітник і все. Ще я бетонітовий наповнювач не купувала для котячих сцяків. Дуже жирно для срання таке.
Тишком нишком• 11 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Ну перемешайте на ее глазах. Хотя мои оба не просят и даже если какахи не сразу убрать, спокойно ходят.
Оце так цабе
• 11 мая 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Мені здається що вони зараз майже однакові в ціні (бентонітовий та тирсовий), ми свій купуємо за 100 грн 5 кг.
Зяблик протестант• 11 мая 2025
Викидаю в звичайний пакет для сміття. Кіт ходить в туалет більше 5 разів на добу. Коли тепло, купую вбираючий наповнювач, його просто потрібно перемішати і раз на 2 тижні замінити.
Тро Нью-Йорку• 11 мая 2025
Якщо є місце, можна поставити в туалеті дуже невеличкий смітничок. І тримати поруч пакети і совок.
Просто менше з порціями бігати туди-сюди.
А так - які ж ще варіанти?...
Продавчиня кіз• 11 мая 2025
У меня вот такой контейнер (их сейчас море, на любой вкус) стоит на балконе, собираю наполнитель в мусорный пакет и туда. По мере наполнения выбрасываю.
Оце так цабе
• 11 мая 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
А так - які ж ще варіанти?...
Зараз так і робимо, просто хочеться автоматизувати цей процес. Розглядаю ось варіант з утилізатором памперсів, я так розумію він самостійно загортає все в невеличкі пакети. В мене просто такого девайсу не було)
Горлаю зрання• 11 мая 2025
Ответ дляДрібка щастя
древесный наполнитель
меняю полностью раз в 4-6 дней
Да ну,от него мусора просто ужас
Бокс-орун• 11 мая 2025
Бентонитовый - самый худший.
Лучше древесный или силикагель, и запах хорошо убирает, и утилизировать легче
Кучерявочка• 11 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
приучила просто на горшок с сеткой без наполнителей - моча и какули - в унитаз без проблем потом водой промыла и все рады
Оце так цабе
• 11 мая 2025
Ответ дляТишком нишком
Силикагель, меняю раз в 10 дней и не воняет. Какашки в унитаз.
Ми методом проб та помилок вирішили що бентонітовий наповнювач для нас найкращий. Силікагель дуууже неприємний якщо наступити босими ногами)
Кучерявочка• 11 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
уберите наполнители - живите спокойно
Оце так цабе
• 11 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
Ого, ну це вже наступний левел) Довго привчали до такого методу?
Кучерявочка• 11 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
нет - первая уже 15 лет ей - с 2 мес как забрала только горшок поставила и все не было наполнителей - вторую годовалую на улице подобрала беременную - купила еще один горшок с сеткой потом один на двоих но самый большой и высокий - они уже даже ничего не шкребут - пришли - присели - пописяли - покакали - и так же спокойно встали и пошли
ИзЮмрудная• 11 мая 2025
Просто часто прибираю. Мій не сходить в грязний туалет поки не вигребу, чи то сілікогель чи то бентоніт. Тирса то таке, розсипається і запах не прибирає. Купую бентоніт Викидаю в мусорку. Какашки в унітаз. Купила от тофу хочу спробувати але боюся що то викинуті гроші.
Кучерявочка• 11 мая 2025
Ответ дляИзЮмрудная
тофу - кошмарный
ИзЮмрудная• 11 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
тофу - кошмарный
Ну значить повернуся до бентоніту. Без наповнювача не мій варіант, кіт має супер пухнасті лапи і запісює( то запах кошмар. Ще і любить зразу багато
Бюст Березуцкого• 12 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Я купую за 200 грн 14 кг
ТочноБудет• 12 мая 2025
Ответ дляТишком нишком
Ми взагалі облінілись)) закопуємо какахи в куточку лотка. Раз на 5 днів несу лоток до унітаза, проводжу розкопки і викидаю сухі камінчики)))
ТочноБудет• 12 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
Сеча не смердить? В нашого дуууже смердюча - особливості породи.
Кучерявочка• 12 мая 2025
Ответ дляТочноБудет
у меня две стерильные кошки - 1-2 раза в день мою горшок и делов то
Кучерявочка• 12 мая 2025
Ответ дляТочноБудет
когда началась война в Харькове мы остались - то я покупала силикогель- сыпала его - сверху решетку - кашки в унитаз - решетку сполоснул - воды не было и свету...а силикогель стоял по две недели и не вонял вообще - потом просто в мусорное ведро и на улицу в бак
ТочноБудет• 12 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
Вам пощастило. Мій теж кастрований. Але сеча смердюча. У бенгалів так часто. Кастрували в 7 міс. Але є знайома, яка в 5 міс каструвала, ще до міток, і сеча вже тоді смерділа.
Кучерявочка• 12 мая 2025
Ответ дляТочноБудет
блин...я так хочу бенгала или ориентала...теперь нет...вонь это не наш вариант! хотя если не кота а девочку я же хочу...
ТочноБудет• 12 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
Силікагель справляється добре. Дівчата менше воняють. Мені ще яванези подобаються. В них такі гарні хвостики!
Тишком нишком• 12 мая 2025
Ответ дляТочноБудет
😁
С моими это не пройдет, они каждый раз перерывают все. Младшей кошке даже пришлось купить закрытый лоток с дверью, иначе все вокруг в наполнителе, так она роет.)