Ашотакоя• 11 мая 2025
Після схуднення зайва шкіра, чи можна покращити стан?
Схудла не так і багато - 10 кг. І не швидко за 7 місяців . Стан шкіри в цілому прийнятний окрім як на животі , а саме над пупком. Зайва шкіра , якісь зморшки.
Які процедури дієві і можуть покращити ситуацію. Може якась апаратна косметологія? Чи інʼєкційна ?
пАлАвинкА• 11 мая 2025
Якщо шкіри багато то тільки операція підтяжки. Вам би на консультацію до хірурга.
Якщо вік у вас біля 40 то ніякі примочки не допоможуть.
Ашотакоя
• 11 мая 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Проблема не такого масштабу що б різати .
Поліпривіт всім• 11 мая 2025
Ответ дляАшотакоя
тогда живите и не парьтесь! похудели уже хорошо - через пол года наедите обратно морщины на пузе станут ровными
Ашотакоя
• 11 мая 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Не наїм.
Котогосподиня• 12 мая 2025
Печень трески содержит необходимые коже вещества для восстановления. У меня за пол года подмышки стали заметно лучше, на животе результат не вижу (может есть эффект, ещё худею). Но это только помощь для естественного восстановления, что долго
Самоучка• 22 мая 2025
я робила ендосфера + indiba, Київ та Чернігів є точно, це апаратка, нічого різати не треба, теж схудла на дофіга, але в мене ще й вік 50+, живіт дуже добре. але до нього завжди не було претензій, обличчя теж супер, найменше допомогло на стегнах, але в мене та целюліт вже років 30 яким я не займалася серйозно ніколи