Вареничніца• 12 мая в 06:09

Свекруха

Ніколи не думала ,що коли перестаєш конфліктувати з родичами чоловіка,чоловік стає добрим і турботливим. Завжди намагалися бути на першому місці, конфліктувала з свекрухою. А зараз почала ставитися до неї як до мами чоловіка,не спілкуємося ,але і не перечу їх спілкуванню з чоловіком. Чоловік став турботливішим і навпаки більше цінувати
Иванка Бур• 12 мая в 06:12
Жаль, что ваше я засунули поглубже и ваши отношения с мужем зависят от настроения свекрови.
Смиренно несите это по жизни
Луноликая Вика• 12 мая в 06:13
Ви разом живете з його ррдичами?
автор Вареничніца • 12 мая в 06:14
Ответ дляИванка Бур
Смиренно несите это по жизни
Та ні
Ви не зрозуміли. Я раніше робила конфлікт на рівному місці. Не дозволяла чоловікові ходити навіть в гості до мами. Свекруха являється раз в місяць до нас
автор Вареничніца • 12 мая в 06:14
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви разом живете з його ррдичами?
Ні. Окремо. Я з доньками і чоловік. Спілкуватися чоловікові не давала з мамою я
Безпорадна Кроко• 12 мая в 06:14
Ответ дляВареничніца
Та ні
А чого не дозволяли?
ВсеЧетко• 12 мая в 06:14
Ответ дляВареничніца
Та ні
Как это «не разрешала»? Чем руководствовались?
автор Вареничніца • 12 мая в 06:15
Ответ дляБезпорадна Кроко
А чого не дозволяли?
Досвід з першою свекрухою. Перша налаштовувала проти мене
автор Вареничніца • 12 мая в 06:15
Ответ дляВсеЧетко
Поганим досвідом. Дратувало мене,що вони спілкуються і що він їй допомагає
ВсеЧетко• 12 мая в 06:16
Ответ дляВареничніца
Блин.. ну это ж мама. Хорошо что вы осознали свою ошибку
Луноликая Вика• 12 мая в 06:16
Ответ дляВареничніца
Це поганий досвід.... Доньки теж так вважатимутт, коли зятя на підмогу не пустять
автор Вареничніца • 12 мая в 06:17
Ответ дляВсеЧетко
Так. Народила другому чоловікові дитину,хоча через медичні покази не можна було. Всю вагітність пролежала вдома . Навіть на виписку не запросила свекруху,не хотіла її бачити. Зараз малеча 5 місяць. За 5 років спілкування мене тільки попустило
Безпорадна Кроко• 12 мая в 06:17
Ответ дляЛуноликая Вика
І шо буде)
автор Вареничніца • 12 мая в 06:17
Ответ дляЛуноликая Вика
Так, поганий
Вільний митець• 12 мая в 06:20
Ответ дляВареничніца
Ви дуже дивна
Вільний митець• 12 мая в 06:20
Ответ дляВареничніца
автор Вареничніца • 12 мая в 06:20
Ответ дляВільний митець
Ви дуже дивна
Та ні,просто перший шлюб потріпав
Вільний митець• 12 мая в 06:21
Ответ дляВареничніца
Та ні,просто перший шлюб потріпав
І що? З такими тараканами простіше самій жити
автор Вареничніца • 12 мая в 06:25
Ответ дляВільний митець
Ну,зараз сиджу на антидепресантами і життя галагодилося
Однозначно• 12 мая в 06:27
Тобто, ви конфліктували зі свекрухою превентивно, так сказать? Бо інша свекруха була погана? А ця вам не зробила нічого поганого взагалі, та ви навіть чоловікові не дозволяли з нею спілкуватися? Очманіти просто!!!
автор Вареничніца • 12 мая в 06:28
Ответ дляОднозначно
Та просто свекруня дуже зловживала алкоголем і клягнчила на цигарки у сина гроші. Не хотіла ,щоб ми ж нею жили,але хотіла щоб син був біля неї
Однозначно• 12 мая в 06:30
Ответ дляВареничніца
Так це ж була перша, а ви перенесли ставлення до неї на другу, яка нічого з цього не зробила, правильно я розумію?
автор Вареничніца • 12 мая в 06:30
Ответ дляОднозначно
Ні,це друга така була
Вільний митець• 12 мая в 06:35
Ответ дляВареничніца
Ні,це друга така була
Була? Зараз третя?
автор Вареничніца • 12 мая в 06:37
Ответ дляВільний митець
Була? Зараз третя?
Була ,тому що змінилася після народження внучки
Луноликая Вика• 12 мая в 06:37
Ответ дляВареничніца
Тобто алкашка була і різко змінилась. Щось таке придумали
автор Вареничніца • 12 мая в 06:38
Ответ дляЛуноликая Вика
Почала себе контролювати,хоча б приходить в гості не ненакурена. А що робить в інший час то хз
Бжоли-бандерівці• 12 мая в 07:26
Ответ дляВареничніца
А в свекрухи це перша онучка?
Прочитала відповіді. Наташа, з алкашкою це перебор, годі тролити.
автор Вареничніца • 12 мая в 07:27
Ответ дляБжоли-бандерівці
А в свекрухи це перша онучка?
Так
Бабуся Бетман• 12 мая в 07:36
Ответ дляВареничніца
А собі коли будете народжувати?
автор Вареничніца • 12 мая в 07:50
Ответ дляБабуся Бетман
А собі коли будете народжувати?
У мене вже ж найкраща донечка