Бідося• 12 мая в 08:43
Кияни, а хтось буде реєструвати тварин? Для чого це?
Качка в тапцях• 12 мая в 14:26
Ответ дляХристя в тiстi
і ті хто за кордоном написали: як що я плачу в... то і ви платіть в Україні. Бо яж плачу. А коли на них бочку котиш, типу тобі класно вам там сидіти без обстрілів на соціалі - ображаються. От я була дуже толерантна до виїхавших, тепер передивлюся своє бачення.
Почему? Потому что, мы объективно критикуем и сравниваем системы изнутри? Зная одну и другую.
Христя в тiстi• 12 мая в 14:28
Ответ дляКачка в тапцях
ні ми не порівнюємо. А даємо вказівки (прямо чи непрямо), платіть в Україні як і ми платимо в Німечинні. Типу ж я плачу в Німечинні, чого ви там в Україні не можете?
Вже пишіть на німецьких порадницях, чи шо
Качка в тапцях• 12 мая в 14:30
Ответ дляХристя в тiстi
Ещё раз, где писать решу сама.
Дома командуйте.
Христя в тiстi• 12 мая в 14:30
Ответ дляКачка в тапцях
Ещё раз, где писать решу сама.
Дома командуйте.
Так я дома.На відміну від вас.
Христя в тiстi• 12 мая в 14:31
Ответ дляКачка в тапцях
При чем тут реалии, прогресс не стоит на месте. Украина это Европа. В Европе давно платят налоги за животных. Это нормально.
И нет, я никогда не забуду откуда я.
Именно благодаря таким как вы.
И не нужно мне указывать где писать и что писать. Отличительная черта местных, поучать и указывать.
И нет, я никогда не забуду откуда я.
Именно благодаря таким как вы.
А ви хочете забути? Чого ж вас сюди на форум тягне тоді?
Христя в тiстi• 12 мая в 14:32
’мені не дають забути хто я на українському форумі’. Такого я ще не чула
І ми вже мєсні, а вона німкеня - оттакої
Качка в тапцях• 12 мая в 14:41
Ответ дляХристя в тiстi
Хм.. В точку. Я немка.( И горжусь этим.)
Место рождения Украина.
Так что, бывают и такие, кто не вписывается в ваши шаблоны.
Место рождения Украина.
Бабуся Бетман• 12 мая в 14:41
Ответ дляКатрінн
В ЦПАУ Киева с 12 мая начнут регистрировать домашних животных, причем регистрация является обязательной для собак, а для котов – по желанию владельца.
Для регистрации животного владельцу нужно подать заполненную форму №1 и квитанцию об оплате, после чего он получит регистрационное удостоверение.
Регистрация поможет в оперативном возвращении любимцев в случае побега и будет способствовать планированию городской инфраструктуры и соблюдению ветеринарно-санитарных норм.
Спасибо за ссылку . Это то о чем я и писала , ключевое тут ’ квитанция об оплате ’ (
Качка в тапцях• 12 мая в 14:42
Ответ дляХристя в тiстi
Так я дома.На відміну від вас.
А кто Вам сказал, что я не дома?
Христя в тiстi• 12 мая в 14:42
Ответ дляКачка в тапцях
Место рождения Украина.
Дивіться, повиганяють вас з соціалу - знову будуте українкою
Христя в тiстi• 12 мая в 14:43
Ответ дляКачка в тапцях
А кто Вам сказал, что я не дома?
Ну сьогодні німечинна ваш дім, а завтра все змінитися може. Все, я з вами закінчила. Ви мені неприємні.
Качка в тапцях• 12 мая в 14:43
Ответ дляХристя в тiстi
Слава Богу, я не социале.
И не на 24 параграфе)))
Так что, расслабьтесь.
И не на 24 параграфе)))
Так что, расслабьтесь.
Качка в тапцях• 12 мая в 14:44
Ответ дляХристя в тiстi
Я с вами не начинала)
Вы не вызываете никаких эмоций.
Ответ дляПатріотка з дивану
а з якого дива я маю віддавати навіть копійки можновладцям з фейсом 3*4?
я краще смаколиків за ті гроші тим котам куплю
Щоб не було на вулицях таких приблуд яких ви підібрали. Будуть всі тварини зареєстровані , з обов´язковим оглядом і стерилізацією - не будуть плодити і викидати
Акуна_Матата• 12 мая в 14:47
Ответ дляКокоСина
А ещё и говно за своей собакой убирать
Мама Никитки-2• 12 мая в 14:54
Ответ дляSo_so
И Вы думаете, что без регистрации государство не может решить проблему бродячих животных? То есть только налог отделяет его от организации и обеспечения достойного содержания приютов, рекламы адопции итд?
В селах купят печать на справке про регистрацию и будут дальше мучить собаку.
Законодательство в отношение жестокого обращения с животными есть и сейчас и никакая регистрация и налог не связаны с эффективностью его применения.
Не куплять. Чип вони також куплять?
Христя в тiстi• 12 мая в 15:05
Ответ дляSo_so
Так. Я помню, что Вы в США, второй раз не поведусь.
тенденція. Чекаєм Кіпр.
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:08
Ответ дляТро Нью-Йорку
Предположим, собака зарегистрирована. Нагуляла, родила, щенков вынесли к мусорнику/волонтерам/подставь нужное. Как регистрация собаки этому помешает, если хозяин с приветом?
Не повірите, існує цивільний спосіб вирішення цієї проблеми- обовʼязкова стерилізація тварини називається
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:14
Ответ дляЗяблик протестант
Соседи донесут. Найдут, кто такой молодец.
Собаку и щенков изъять,огромный штраф выписать.
Стерилизация тоже должна быть обязательной. Он в принципе покупая животное кроме регистрации должен либо иметь разрешение на размножение либо нет.
Что непонятного?
Ще б контроль пітомників ввели. Таварини безперестанку народжують, поки не вмирають. Нолики в очах більшості заводчиків, коли на своїх тварин дивляться.
миссАрфография• 12 мая в 15:17
Це тепер і паспорт собакам треба обов´язково робить, щоб зареєструвати?
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:17
Ответ дляХристя в тiстi
Рівень життя який в тих країнах? Пенсії які?
Брати собаку в дім рівень зарплати не заважав? Тварини це завжди дорого. Ветеринарка коштує дорожче людського лікаря.
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:19
Ответ дляКокосиха
В цивилизованых странах сначала разобрались со всеми бездомными, а потом взялись за домашних. А у нас все навыворот и против шерсти как обычно.
Це безкінечне коло. Люди беруть погратись тварину і потім її викидають. Треба запроваджувати дії одночасно, щоб можна було відслідкувати яка сволота викинула собаку
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:20
Ответ дляХристя в тiстi
Ну причепили чіп. І що він дає?
Інформація про власників
миссАрфография• 12 мая в 15:22
Ответ дляМама Никитки-2
Ага, от у моєї тітки змінімальною пенсією з дачі двоє приблудних собацюр, які б на тій дачі взимку благополучно здохли б, звісно ж з її рівнем життя все можна собі дозволити. І чогось коли вона другій притулок надала, скільки ми не намагались її прилаштувати, ніхто з таких грамотних не відгукнувся.
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:22
Ответ дляХристя в тiстi
Реєстрація не заважає натравити на вас собаку. Реєстрація не забовязує стерилізувати, вакцінувати, виховувати свого собаку. Хм... То реєстрація це анархія чи порядок?
Зобовʼязує. І вакціонувати и стерілізовати. З вихованням складніше.
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:26
Ответ дляХристя в тiстi
Ну вот я злостный разводчик йорков. Плачу за двух йорков. Они размножаются, я тут же продаю щенят. На улицу их не вывожу. Полиция не видит чем я занимаюсь. Как регистрация повлияет на размножение?
И ладно, если собаки перестанут полодиться, то коты посмотрят на них и скажут: и мы не будем полодиться!
Так у офіційних заводчиків питомники зареєстровані і цуценята з документами привиті і чіповані. Якщо у вас не так, то буде гарно, щоб нарешті навели лад з цим безконтрольним розмноженням
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:32
Ответ дляПатріотка з дивану
якщо скажу, що стерилізую - ви ж не повірите?
Але так, стерилізуємо дівчаток. Дякую волонтерам, які що_два_місяця приїзджають і за копійки то роблять
п.с. Так, за стерилізацію платимо по 300грн за тваринку
Так, купую щомісяця великі паковани корму
Так, лікую - щоправда змушена купувати найдешевші АБ, тощо
Так, проганяю глисти і колю вакцину від сказу
По перше всі приюти для тварин повинні зареєстровані бути.
По друге, може податки таки потрібні, щоб кошти на утримання цих приютів йшли. З яких грошей держава повинна відірвати ці кошти? Чи думаєте хтось з чиновників зменшить собі зарплату заради цього?
Мама Никитки-2• 12 мая в 15:42
Ответ длямиссАрфография
До речі, так я якось америкосівську передачу дивилась про те як прилаштовують тварин у сім´ ї, то в них там все чітко. Не знайшлося за якийсь час хазяїна, тварину присипляють без будь - яких сантиментів, і ніхто притулки переповнені не тримає.
2 місяці. Но тут тварин разбираюсь дуже швидко. Існує контроль за тваринами, і великі штрафи за несвоєчасну вакцинацію.