Бідося• 12 мая в 08:43
Кияни, а хтось буде реєструвати тварин? Для чого це?
Два-три тижні і фсьо• 12 мая в 22:49
Ответ дляХристя в тiстi
Омерика, Швеція і Німеччина вас зараз засудили.
Кіпр утримався. Поки що.
Там для наших кіпріотів умови не дуже, то може і не буде
Кинг-Конгша• 12 мая в 22:54
Ответ дляЗяблик протестант
В этом и есть суть. Нет денег - не берите животное.
В приюте разберутся, что с ними делать.
ой мля, вы давно наши укр.приюты видели? Разберутся они. Они руками и ногами отбиваются от любого нового животного и вечно с протянутой рукой. Даже муниципальные. ’Решатели’ сказочные на радужном единороге, ага. И условия в приютах вы тоже не видели ни разу у нас, если такое несете. Еще огромнейший вопрос где животному будет лучше - у условной тети на цепи и борще с будой, или в том приюте, где по 5-10 собак в 1 маленькой клетке понапихано и корят их от случая к случаю.
Два-три тижні і фсьо• 12 мая в 22:59
Ответ дляЦаревна_несушка
Цікаво. А стерилізація безпритульних тварин за які кошти має відбуватися?
Нагадаю, що, майже всі безпритульні тварини є або безпосередньо плодом безконтрольного розмноження домашніх тварин, або нащадками таких.
Прим. Навіть моя перша собака, яку я заводила 30 років тому, була зареєстрована. Навіть не уявляю, як можна мати незареєстровану кішку чи собаку. Це ж без вет.паспорта, фактично. А вакцинація тоді як?
Спокійно. Викликпєш ветеринара, він на місці оглядає тобі тварин, вакцинує. Якщо треба медичний супровід. - тоді вже в клініку. У нас у половини людей реєстрації немає, а ви про тварин
МатьЧасть• 12 мая в 23:11
Ответ дляБорщичок
Хомяков и рыбов тоже нужно регистрировать? )
І тарганів, тарганів!
Два-три тижні і фсьо• 12 мая в 23:28
Ответ дляSo_so
Аня в Швеции, Вы многого от неё хотите, она одну собачку вывезла с собой и теперь готова нести нам свет.
Краще ь трощи франків кинула на рахунок якогось із омріяних притулків. Цікаво, свою тварину вона б хоч в одне з цих елітних місць ’прилаштувала’. А то чогось з собою поперла, а он де вони - прекрасні притулки з купою вільних місць, де стражденні волонтери вже змучились в очікуванні нових вихованців. Це не смішно. Передмістя потонуть і викинутих тваринах (((
Качка в тапцях• 12 мая в 23:41
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну то їхайте додому, для повноти картини і внесення ясності
Вы не поняли, я дома.
Германия мой дом.
Сразу на опережение, я не 24 параграф, я не на социале))
Германия мой дом.
Два-три тижні і фсьо• 12 мая в 23:43
Ответ дляКачка в тапцях
Вы не поняли, я дома.
Германия мой дом.
Тоді взагалі дивно. Ми сусіди навіть не через стіну, щоб вам були справи до наших справ. Я ж не пишу, як правильно жити вас у вашому домі. То зробіть таку любязність не коментувати теч в чому не розбираєтесь, і зі свого боку
Спішу - перекидаюсь• 12 мая в 23:48
А що мені робити, якщо зарєстрована на Харківщині, а живу на оренді у Києві з собакою?
Кудрі кручу сама• 13 мая в 12:16
Ответ дляСусановна
Нема грошей на утримання тварини - нема і домашньої тварини. Все просто. Домашня тварина це відповідальність.
С улицы люди приносят , не надо? Хай дальше бегают по мусоркам ?
миссАрфография• 13 мая в 13:33
Ответ дляМама Никитки-2
Я поки що не бачу щоб хтось заважав. А тварина повинна бути з документами, чіпована, стерилізована і вакцинована. З вас хтось більше вимагає? Де?
Мені ніхто, бо в мене собак немає, тітці кажу викидать тих твоїх приблуд звісно шкода, вези їх під Київраду і там лишай, хай реєструують і шукають їм притулок. Бо для неї навіть ота реєстрація гроші.
Ви там гріючи зад в Америці не розумієте наскільки багато зараз люди позабирали отих безхатніх тваринок, і наскільки зараз низькі доходи в Україні. І не треба мені розказувати про знайшлись гроші на завести тварину, на це теж грошей не знайшлося, але ж не кинеш помирати. Мова ж не про позаволили поролстих по пару тис. Дол. за цуценя і не хочуть реєструвати.
Роза в вазі• 19 мая в 10:04
Ответ дляк.Буланова
Білок та лисиць зі сказом як будуть контролювати?
Ви оце серйозно? Яка наївна)
При чому тут білки та лисиці???Не наївна, бо працюю зі сказом в лабораторії. Мова йде про вконтроль вакцинації домашніх тварин