Оце так цабе• 11 мая в 22:21
Утилізація кошачого туалету
Шукаю якісь "елегантні" способи утилізувати кошачі відходи (говорю зараз про походи до туалету по маленькому). Використовуємо бентонітовий наповнювач, відповідно в каналізацію його не можна, а по кілька разів на день набридло викидати в окремі пакетики. Думаю як автоматизувати процес. Може купити утилізатор для памперсів? Дівчата, що використовуєте ви?
Оце так цабе
• 11 мая в 22:25
Ответ дляДрібка щастя
древесный наполнитель
меняю полностью раз в 4-6 дней
А між повною заміною як живете? Моя після одного-двох походів вже крутиться під ногами і просить почистити туалет
Бюст Березуцкого• 11 мая в 22:26
Тирсові гранули.міняю раз у 5 днів. Нічого не смердить. Викинула в смітник і все. Ще я бетонітовий наповнювач не купувала для котячих сцяків. Дуже жирно для срання таке.
Тишком нишком• 11 мая в 22:29
Ответ дляОце так цабе
Ну перемешайте на ее глазах. Хотя мои оба не просят и даже если какахи не сразу убрать, спокойно ходят.
Оце так цабе
• 11 мая в 22:32
Ответ дляБюст Березуцкого
Мені здається що вони зараз майже однакові в ціні (бентонітовий та тирсовий), ми свій купуємо за 100 грн 5 кг.
Зяблик протестант• 11 мая в 22:32
Викидаю в звичайний пакет для сміття. Кіт ходить в туалет більше 5 разів на добу. Коли тепло, купую вбираючий наповнювач, його просто потрібно перемішати і раз на 2 тижні замінити.
Тро Нью-Йорку• 11 мая в 22:35
Якщо є місце, можна поставити в туалеті дуже невеличкий смітничок. І тримати поруч пакети і совок.
Просто менше з порціями бігати туди-сюди.
А так - які ж ще варіанти?...
Продавчиня кіз• 11 мая в 22:37
У меня вот такой контейнер (их сейчас море, на любой вкус) стоит на балконе, собираю наполнитель в мусорный пакет и туда. По мере наполнения выбрасываю.
Оце так цабе
• 11 мая в 22:41
Ответ дляТро Нью-Йорку
А так - які ж ще варіанти?...
Зараз так і робимо, просто хочеться автоматизувати цей процес. Розглядаю ось варіант з утилізатором памперсів, я так розумію він самостійно загортає все в невеличкі пакети. В мене просто такого девайсу не було)
Горлаю зрання• 11 мая в 22:43
Ответ дляДрібка щастя
древесный наполнитель
меняю полностью раз в 4-6 дней
Да ну,от него мусора просто ужас
Бокс-орун• 11 мая в 22:47
Бентонитовый - самый худший.
Лучше древесный или силикагель, и запах хорошо убирает, и утилизировать легче
Кучерявочка• 11 мая в 22:48
Ответ дляОце так цабе
приучила просто на горшок с сеткой без наполнителей - моча и какули - в унитаз без проблем потом водой промыла и все рады
Оце так цабе
• 11 мая в 22:48
Ответ дляТишком нишком
Силикагель, меняю раз в 10 дней и не воняет. Какашки в унитаз.
Ми методом проб та помилок вирішили що бентонітовий наповнювач для нас найкращий. Силікагель дуууже неприємний якщо наступити босими ногами)
Кучерявочка• 11 мая в 22:49
Ответ дляОце так цабе
уберите наполнители - живите спокойно
Оце так цабе
• 11 мая в 22:49
Ответ дляКучерявочка
Ого, ну це вже наступний левел) Довго привчали до такого методу?
Кучерявочка• 11 мая в 22:52
Ответ дляОце так цабе
нет - первая уже 15 лет ей - с 2 мес как забрала только горшок поставила и все не было наполнителей - вторую годовалую на улице подобрала беременную - купила еще один горшок с сеткой потом один на двоих но самый большой и высокий - они уже даже ничего не шкребут - пришли - присели - пописяли - покакали - и так же спокойно встали и пошли
ИзЮмрудная• 11 мая в 23:04
Просто часто прибираю. Мій не сходить в грязний туалет поки не вигребу, чи то сілікогель чи то бентоніт. Тирса то таке, розсипається і запах не прибирає. Купую бентоніт Викидаю в мусорку. Какашки в унітаз. Купила от тофу хочу спробувати але боюся що то викинуті гроші.
Кучерявочка• 11 мая в 23:28
Ответ дляИзЮмрудная
тофу - кошмарный
ИзЮмрудная• 11 мая в 23:46
Ответ дляКучерявочка
тофу - кошмарный
Ну значить повернуся до бентоніту. Без наповнювача не мій варіант, кіт має супер пухнасті лапи і запісює( то запах кошмар. Ще і любить зразу багато
Бюст Березуцкого• 12 мая в 00:23
Ответ дляОце так цабе
Я купую за 200 грн 14 кг
ТочноБудет• 12 мая в 00:39
Ответ дляТишком нишком
Ми взагалі облінілись)) закопуємо какахи в куточку лотка. Раз на 5 днів несу лоток до унітаза, проводжу розкопки і викидаю сухі камінчики)))
ТочноБудет• 12 мая в 00:41
Ответ дляКучерявочка
Сеча не смердить? В нашого дуууже смердюча - особливості породи.
Кучерявочка• 12 мая в 00:45
Ответ дляТочноБудет
у меня две стерильные кошки - 1-2 раза в день мою горшок и делов то
Кучерявочка• 12 мая в 00:48
Ответ дляТочноБудет
когда началась война в Харькове мы остались - то я покупала силикогель- сыпала его - сверху решетку - кашки в унитаз - решетку сполоснул - воды не было и свету...а силикогель стоял по две недели и не вонял вообще - потом просто в мусорное ведро и на улицу в бак
ТочноБудет• 12 мая в 00:52
Ответ дляКучерявочка
Вам пощастило. Мій теж кастрований. Але сеча смердюча. У бенгалів так часто. Кастрували в 7 міс. Але є знайома, яка в 5 міс каструвала, ще до міток, і сеча вже тоді смерділа.
Кучерявочка• 12 мая в 00:53
Ответ дляТочноБудет
блин...я так хочу бенгала или ориентала...теперь нет...вонь это не наш вариант! хотя если не кота а девочку я же хочу...
ТочноБудет• 12 мая в 01:02
Ответ дляКучерявочка
Силікагель справляється добре. Дівчата менше воняють. Мені ще яванези подобаються. В них такі гарні хвостики!
Тишком нишком• 12 мая в 07:32
Ответ дляТочноБудет
😁
С моими это не пройдет, они каждый раз перерывают все. Младшей кошке даже пришлось купить закрытый лоток с дверью, иначе все вокруг в наполнителе, так она роет.)