Області пітьми• Изменено 12 мая 2025

Відкрила робочім двері в халаті банному

Чоловік назвав мене безтижою шлюхою, бо я впустила робочих - у нас в ванній ремонт в банному халаті поверх ночної сорочки. Халат великий і за коліно. Нічна сорочка шовкова але закритого типу. Тобто нічого такого взагалі сексуального чи відкритого - максимум шия і голі ноги від коліна - домашні капці. Дівчата, це не перший раз. Колись відкрила двері жінці - соц працівнику, але в нас не було назначено, а я вилізла тільки з ванної, то в нього теж була така сама реакція. Я того не розумію. Сказав що я безсоромна і погано вихована
r25-1• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Ні я сама в шоці. Я немита нечесана, збиралася на роботу прямо зваблювала робосих. Придурок якийсь. Або літню жінку соц працівника
муж еба... о . Хоча в вислові безсоромна- нема натяку шо ви зваблювали їх.
Свідок Перемоги• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Олд мані як тут люблять говорити
Це ті, хто шукають бавовну і шовк на Алінкспресс за копійки?
serebro16-72be• 12 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Им пофиг, им главное сделать и деньги
Им да. А вам?
Дайте подуться• 12 мая 2025
Ответ дляserebro16-72be
Им да. А вам?
А мне важно чтоб сделали свою работу
Уси Пуси• 12 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Ну я в ванной была, они стучат в двери..в чем была в том и запустила
Я тоже как-то в полотенце дверь открывала. Уж больно детским голосом мне из-за двери отвечали, думала - ребёнок с улицы пришёл.
Но я тогда была молодая и стройная
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Прям, как в порнофильмах...
Нормальные, просят подождать и одеть что-то обычнее, для вида.
Я думала що чоловік забув ключі.. я еавіть не спитала хто а просто відкрила
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляr25-1
А що маю подумати- типу гола хожу перед мужиками
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
...і телефон...
Мені всеодно, що там і як, але, наступного разу, стосується усіх, треба бути обачливими в усьому.
А якби не майстри, не дитина, не сусідка - а злодії. То б вже був би тріллер.
Как_б_не_так• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Що? ми два власники. Ділити нічого не треба. Розлучення дорого. Так і живемо.
Ну то про що тема? Живіть далі. Терпіть.
Нерви не дорого? Він завтра і знайомим почне розповідати, що ви шлюха. Як гадаєте, скільки йому повірить?
Працівниця року• 15 мая 2025
Не переживайте, пару років до деменції і взагалі на голе тіло будете відкривати робочим двері.