Області пітьми• Изменено 12 мая 2025

Відкрила робочім двері в халаті банному

Чоловік назвав мене безтижою шлюхою, бо я впустила робочих - у нас в ванній ремонт в банному халаті поверх ночної сорочки. Халат великий і за коліно. Нічна сорочка шовкова але закритого типу. Тобто нічого такого взагалі сексуального чи відкритого - максимум шия і голі ноги від коліна - домашні капці. Дівчата, це не перший раз. Колись відкрила двері жінці - соц працівнику, але в нас не було назначено, а я вилізла тільки з ванної, то в нього теж була така сама реакція. Я того не розумію. Сказав що я безсоромна і погано вихована
Света С Приветом• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Я не тріль. Але моє життя так схоже на бразильський сепіал. Мій чоловік постійно шукає привід мене контролювати і принижувати. Я звикла і не звертаю увагу. Але буває, що він проломлює мою броню
Придумайте штрафні. Якщо пробив броню, то штраф у вигляді компенсації. Дівчата так збирають ювілірку, та інші дорогі речі. Коли збирається колекція то завжди можна ткнути носом у розмір колекції, що відображає відношення до вас.
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляПолБатона
А шо он светит своими ногами перед слесарем?
Ага, шлюхан дякую, хоч трохи розвеселили
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Я його не переговорю. Він назначив винною - то тільки вибачитися. Ви не розумієте, він за собою вини не відчуває ніколи. Зазвичай я просто говорю - ой вибач, ти правий і все роблю як мені треба і не звертаю уваги на його бздики
Бо інакше скандали, биття посуду, дверей і пт
Пригощаю кашею• 12 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А чоловік не зміг відкрити ті двері?
Чи боїться що побачать що він вдома?
Он наверно прячется
Фрикаделька• 12 мая 2025
Як можна забути за робочих?
Бжоли-бандерівці• 12 мая 2025
Ответ дляУси Пуси
Ви добра. Мій би вже десь закопаний лежав.
То було б просто для нього. Нехай живе і відповідає за свої слова
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляФрикаделька
Як можна забути за робочих?
Понеділок. Ось так
Фрикаделька• 12 мая 2025
А яка це година була?
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляФрикаделька
А яка це година була?
8 ранку
Помилуйте мадам• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Він в шортах та футболці. Я так взагалі не хожу. Завжди джинси. Але сьогодні зпросоння відкрила в халаті
В джинсах дома? Вам комфортно?
По поводу халата - для меня тоже не айс выходить в нем к не членам семьи. Слишком интимно что-ли, не знаю как объяснить.
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
В джинсах дома? Вам комфортно?
Я так не роблю зазвичай. Ось 2 рази за все життя в джинсах так комфортно
Света С Приветом• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Та й не треба переговорювати. Ви вважаете що він вас образив, то берете гроші і купуєте щось в колекцію. Розкажіть йому, що перенервували із за його сварки що він спричинив і вам треба заспокійливе у вигляді якойсь колекційної побрякушки. Повірте, це працює.
Пригощаю кашею• 12 мая 2025
Ответ дляХочу на Балі
Ну чоловік мабудь ходить до шлюх, а вони його в халаті чекають, але сказати таке дружині, то тупий козел. Оце він ішак у вас.
Зацепило слово ишак, думаю чем отличается от осла. Аж загуглила, ключевое слово ’ домашний’
----
Многих этот вопрос может ввести в ступор. С точки зрения биологии, они ничем не отличаются. Ишаком принято называть только домашнюю форму животного, в то время как «осел» может означать как домашнего, так и дикого осла,
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую, гарна ідея
Кондуктор трамвая• 12 мая 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Що таке «елітна сімʼя»?
Авокадо едят по утрам
Помилуйте мадам• 12 мая 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Я вас умоляю.. Если они уже много лет прожили вместе, с чего вдруг вот такое сработать должно? Покрутит у виска и устроит очередной скандал по поводу трат таких. Тем более немец. Они в основном суперэкономны.
Света С Приветом• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Дякую, гарна ідея
Коли чоловік зрозуміє що сварка мінус гроші, та доведіть це до рівня рефлексу, то потім вже можете не поясняти що він образив, а одразу показувати новинку колекції. Це дуже давить на психіку нарцисів.
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Авокадо едят по утрам
Ні, в нього дуже багаті батьки, тому гарна освіта була і чудовий старт в житті. Але тут не як в Україні - батьки дають освіту і далі вже сам. Але він з часом успадкує їхні статки
Света С Приветом• 12 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
От це добре що зчинить скандал. То він це відчує, що йому погано. Рефлекс такий, ти влаштував сцену ревнощі, образив, принизив, то маєш ще одну причину що змусить нервувати ще більше.
Помилуйте мадам• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Дівчата, досить вже травити. Мій чоловік нарцис, який дуже добре маскувався перші роки шлюбу. Я живу з ним давно - його приколи всі знаю і мені пофіг, а от халат пробив. Все пішла збиратися на роботу
А сколько лет вы вместе?
Света С Приветом• 12 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Спрацює, бо коли він влаштовує скандал ревноші, то йому добре. А коли зникнуть гроші йому буде не добре, погано. Ціна сварки.
Дайте подуться• 12 мая 2025
Тю, я вообще с ванной в полотенечке как то впустила, раньше пришли. Мне как то пофиг на них, пускай чинят то, к чему их вызвали. Мне они, а им я пофиг
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
А сколько лет вы вместе?
Майже 15, з них вже 2 роки жили окремо потім зійшлись знову
автор Області пітьми • 12 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Ну в полотенці то занадто, але халат на нічну сорочку взагалі ні про що
Дайте подуться• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Ну я в ванной была, они стучат в двери..в чем была в том и запустила
Фрикаделька• 12 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Ну это перебор уже
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2025
Прям, как в порнофильмах...
Нормальные, просят подождать и одеть что-то обычнее, для вида.
Дайте подуться• 12 мая 2025
Ответ дляФрикаделька
Ну это перебор уже
Им пофиг, им главное сделать и деньги
ПодругаМужа• 12 мая 2025
как то раз снимала квартиру
стук в дверь в 5 утра
смотрю к глазок люди в форме , я уже подумала что-то случилось и сразу открыла не подумала в чем я
я была в футболке оверсайз - да короткая
но я чет и не подумала и открыла дверь
искали чувака какого то кто ранее тут жил - спасибо что дверь не вынесли и меня лицом в пол не ткнули))
и пофиг кто в чем открывает дверь
Папина дочка• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Гірше вже нікуди. Бісить оці спроби мене принизити на рівному місці. Я і робочі - смішно. якщо заведу коханця, то він буде інтелектуал і при грошах.
Не терпіть ці образи і неповагу. Навіщо?