ЖивунаБагамах• 12 мая 2025

Лікування ендрметрію 7 мм в 65 років

Хто вилікував? Бо лікарі зразу назначають «вискаблювання», але ж через деякий час він повернеться. Треба лікувати причину як я розумію.. чи я помиляюся
Виннипуховна• 12 мая 2025
Я не вміла лікувати,все видалили.
Зараз прочитала,що одною з причин і токсокари можуть бути
Роздратована шкіра• 12 мая 2025
Вы фатально ошибаетесь, такой эндометрий в постменопаузе- это признак рака матки, поэтому быстрее делать выскабливание и гистологию и определяться
автор ЖивунаБагамах • 12 мая 2025
Дякую, поведу маму на цьому тижні до лікаря. Бо мене від вашого діагнозу аж в жар кинуло