Пишу вірші, дорого• 12 мая в 14:51
Чорногорія
Скажіть як поїхати в Чорногорії без машини, але житло хочу бронювати самостійно. Мені потрібно лише доїхати до Добра вода, Чорногорія і назад.
Може є якісь фірми які займаються трансфером ?
Пишу вірші, дорого
• 12 мая в 15:11
Ответ длявкрации
А шо в Чорногорії доброго зараз? Розкажіть і нам
Зараз мені не треба, мені на літо
Пишу вірші, дорого
• 12 мая в 15:11
Ответ дляfrom Ukraine
Автобусом. Альф тур ездила
Дякую. Погуглю. Тобто я можу лише доїхати з ними і все , так?
УжеВотДа• 12 мая в 15:12
Ответ дляfrom Ukraine
Автобусом. Альф тур ездила
Ми минулого року їздили з перевізником Любосвіт.
Пишу вірші, дорого
• 12 мая в 15:19
Ответ дляУжеВотДа
Ви лише добирались з ними, решта собі там часі, і назад з ними?
Миссис Буркул• 12 мая в 15:47
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так, можете лише квитки на автобус в них придбати на сайті. Хороші автобуси, адекватні водії, є супроводжуючі на рейсах
Мира всем• 12 мая в 15:59
Ответ длявкрации
База НАТО
А_мій_самий_самий• 12 мая в 17:48
Ответ дляПишу вірші, дорого
Да, тур покупать не обязательно, можно только проезд, хоть в одну сторону, хоть туда и назад. Если будете ехать с Альфом, его конечная остановка Будва, высадят Вас возле отеля, не далеко от автостанции, минут 5 пешком, там купите билет в любой город, куда надо и поедете, автобусы с автостанции ходят часто...
Пишу вірші, дорого
• 12 мая в 18:43
Ответ дляА_мій_самий_самий
Дякую