Луноликая Вика• Изменено 12 мая 2025

У кого гастродуоденит?...

Можете ли вы делать перерывы в еде? У меня 2 часа и надо что-то опять закидывать, потому что прям запекает внутри
Шумелка Мышь• 12 мая 2025
Ем каждые 3 часа по немногу
Рожки-да-ножки• 12 мая 2025
Можу і по 5 годин не їсти, я з ним живу вже майже 30 років, то загострення бувають раз в рік десь. Весь інший час він мене не турбує.
автор Луноликая Вика • 12 мая 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
А в загострення, що робите?
Дама-мадама• 12 мая 2025
Мне помогло убрать простые углеводы: сладости и хлеб. Второе: если ем каши, то обязательно с мясом. Вообще мясо/рыба хорошо меня спасают. Например: ем просто кашу с салатом - будет изжога. Каша с мясом - норм. Яйца ещё дают спокойствие надолго.
Короче, когда желудок занят мясом - Я нормально существую без таблеток)
автор Луноликая Вика • 12 мая 2025
Ответ дляДама-мадама
Круто, возьму на заметку, мясо люблю
Рожки-да-ножки• 13 мая 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
А в загострення, що робите?
Періодично роблю гастроскопію, а так, приймаю ліки, які найкраще і швидко допомагають, для мене це омепразол та алмагель. Також на той період сідаю на дієту, весь інший час їм все. Нижче там дівчина вам пише, що їсть м´ясо та яйця і сти не хочеться, це правильно, тому що це білок і він насичує, я тричі в день їм м´ясо, яйця чи рибу обов´язково. Вуглеводи я не виключала, в мене з ними немає проблем і я дуже люблю випічку, відмовитися від неї просто не можу. Спостерігайте за своїм організмом, ми всі різні і одному щось буде добре. то іншому ні.