ПП-шница• 12 мая 2025
Куні та запах
Підскажіть чи є якісь ароматизовані тампони, щоб скористатись ними перед цією справою? Зрозуміло, що душ краще за все) але хочу з хлопцем у машині ввечері спробувати, тому навіть якщо приму душ хочеться щоб був свіжий приємний запах
Донька подруги• 12 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Ну так запах в складках кожи, да. И появляется он достаточно быстро. Причем тут внутри? К чему ваш комментарий?
Действительно 🤔. Ну, а в вашем понимании слово автора ’тампон’ в отношении промежности как расценивается?
ГЛЮкоза• 12 мая 2025
Ответ дляДонька подруги
Как источник приятного запаха.
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляДонька подруги
Может я задам вопрос, который кому то покажется странным, но разве изнутри(из дырки) есть запах, если женщина здорова? Воняет снаружи, между складками кожи. Внутри запаха быть не должно, даже если неделю не мыться. Нет?
Да
Да Щас же• 12 мая 2025
Хвойним освіжувачем на ондатру пшикніть, запах піхти у машині в лісу саме те, що треба
Всім шампаньського• 12 мая 2025
Ржу з коментів
Одна ханжа в темі про тортики згадувала вашу тему і зафукала, дивуючись, чому вас всіх не банять.
Я дійшла до цієї теми, дякую за гумор всім!
Укр_жіночка• 13 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
запах піхти від пахви і піхви. це триндець. ну як не заплутати в цих словах ?