Області пітьми• 12 мая 2025
Почему не было секса?
Провели с мужчиной вчера весь вечер в машине, шел дождь, сидели на набережной в машине. Поцелуи, страстные поцелуи на протяжении часа. Я сказала что хочу его, он ответил что тоже, но дальше поцелуев не дошло. Не буду же я сама лезть на него
Джага Джага• 12 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Вот такие давалки портят мужиков...
Ні,чому?Що кожна має бути мразью?
Області пітьми
• 12 мая 2025
Ответ дляКоролеВешна
Не встал у него и все.
Или возможно перевозбудился от поцелуев
Джага Джага• 12 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Вот такие давалки портят мужиков...
Раніше більшість жінок спали нормально з чоловіками,находили собі пари.І в цьтому не було нічого ні поганого ні зазорного.А зараз всі стали діджиталізовані і сучасні і всі поставали мразями і бачуть в тому що природнє,щось ненормальне або кожна хоче зрубати побільше грошей при цьому не називатися бляд.ю.
Мне без сахара• 12 мая 2025
Может не встал. Не потому, что вы не понравились, может проблемы какие имеет.
Айболитная• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
І багато у Вас грошей?
Джага Джага• 12 мая 2025
Ответ дляАйболитная
Шо?
Вона має на увазі що жінка має бути мразью і стервою і почати тра.атись з чоловіком після того як він їй купив квартиру,машину і будинок.І що простий секс з чоловіком тому що захотіла його,це позор.
Області пітьми
• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Бо дібіл.Сучасний молодий дибіл.Порно дрочер.
Та 37 років
Айболитная• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Хочу її версію прочитати
КоролеВешна• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Или возможно перевозбудился от поцелуев
Да пофигу. Вопрос только на его стороне.
Джага Джага• 12 мая 2025
Ответ дляАйболитная
І багато у Вас грошей?
Я тобі нічого платити не буду що б з тобою тра.атися.Міняємо піську на пісіка.
Айболитная• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
І як це - жити без сексу?
Джага Джага• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Та 37 років
Ну в 37 років вже має влазити все на автоматі.Я б тра.хнув.Сидиш з дівчиною в машині цілуєшся і облапуєш і не вставити.Ну може його щось насторожило,але навіть не знаю.Що його могло там насторожити,я навіть не знаю.Це всерівно що прийшов до дівчини,вона тобі робить мінет і ти її не тра.хнув.Дуже дивна історія.
Джага Джага• 12 мая 2025
Ответ дляАйболитная
І як це - жити без сексу?
Добре.Я бачу ти хочеш поторгуватися.
ПультОт_БМВ• 12 мая 2025
У него может попа была грязная... или трусы рваные... или не побрил там, а хотел...
Своего не предлагать• 12 мая 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Или возможно перевозбудился от поцелуев
А рыбу подарил?
Сон і дрімота• 12 мая 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
А может он не хотел женщину, которая в душ не сходила...
Вот скорее всего похоже
Айболитная• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Добре.Я бачу ти хочеш поторгуватися.
Та кому ти треба, щоб з тобою ще й торгуватися
Говорю-балакаю• 12 мая 2025
Ответ дляАйболитная
І як це - жити без сексу?
Да у них в муде все такие . Дрочеры и неудачники. Никому из женщин эти мудешники нафиг не нужны, Поэтому здесь на женском форуме сидят. Хоть тут женщины с ними соглашаются общаться)
Губи до вух• 12 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Вот такие давалки портят мужиков...
В смысле? Женщина такой же человек и тоже имеет полное право взять мужика по собственному желанию. Она БЕРЁТ, а не даёт. Разницу понимаете ? Откуда взялось понимание, что женщина даёт, а мужик берёт?)