Шкварочка• 12 мая в 21:58

Что вы думаете о Ренате Литвиновой?

Блакитне небо• 12 мая в 22:59
Вибачте, що розбавлю ваш дружний гурток «какаяразніца». Вона, як і Земфіра, тісну дружить з Сурковим. Для мене цього достатньо, щоб їх не згадувати, не слухати, не дивитись.
Ні грама• 12 мая в 23:00
Навіщо мені думати про гламурну кацапську козу?
А я з косою• 12 мая в 23:01
Ответ дляБлакитне небо
Земфіра проти війни. Виїхала з росії. Оголошена іноагентом. Цього мало?
Блакитне небо• 12 мая в 23:06
Ответ дляА я з косою
А в 2015 році, коли українці тримали прапор України на її концерті, вона орала «Уберите это б***ть». Мабуть не хотіла розсердити свого корєша-спонсора Суркова, який є одним із «архітекторів» лднр.
Маруська Му• 12 мая в 23:07
А чого раптом я маю про неї думати? Чи більше нема про кого?
Маруська Му• 12 мая в 23:10
І додам ще. Ніколи не буде нам спокою на цій землі. Четвертий рік війни ’Что ви думаєте про Рєнату Літвінову’😢
Люблю кетчуп• 12 мая в 23:11
Ответ дляУкраїнська зірочка
Кроме странной манеры говорить и что трется с Земфирой ничего о ней не знаю. Видела 2 фильма с ней , вообще херня. Наверно талантливая театральная актриса, но я не театралка.
Мне она только в ’Жмурках’ понравилась.
З царем в голові• 12 мая в 23:12
Мне она нравится, она интересная
Люблю кетчуп• 12 мая в 23:19
Ответ дляДаЗдраПерма
не могу вспомнить,почему отписалась от нее. в войну
Она выступление в начале войны записала... типа намекающее на протест. Мне она противна стала после этого выступления.

Почему-то без звука... но есть титры.
Заела_пластинка• 12 мая в 23:31
Ответ дляА я з косою
Це нацизм називається! І такі люди, як ви, гірше, ніж русські. Особливо, такі як Рената і Земфіра.
Українець, який вболіває за власну країну, апріорі не може гірше за руське.
Заела_пластинка• 12 мая в 23:32
Ответ дляА я з косою
А Рената? А з Сурковим вони тоді про що дружать, якщо це правда?
Заела_пластинка• 12 мая в 23:32
Ответ дляБлакитне небо
жесть
Заела_пластинка• 12 мая в 23:35
Для мене люди з невизначеною чи замовчуваної позицією щодо війни - вороги.
Єдине виключення серед росіян - ті, хто однозначно озвучив свою позицію ЗА україну.
Рената серед перших.
Тримаю свічку• 13 мая в 03:13
Нічого особливо не думаю, але слухати її цікаво
Сама собі лікар• 13 мая в 19:39
Ответ дляНу шо не так?
Это мой идеал женщины❤️ Интеллигентное интеллектуальное лицо, легкая придурь, осанка и офигенный тембр голоса на пару с неповторимой манерой)
у неё сутулая осанка о чем она сама неоднократно говорила
Ну шо не так?• 13 мая в 21:58
Ответ дляСама собі лікар
Когда я ее видела несколько раз в реальной жизни, она идеально ровно держала спину. Возможно, следит за этим