Бджолина королева• 12 мая 2025

Якщо в Райянейр не вибирати місце

То потім посадять на будь яке? Чи це неможливо, якщо я беру базовий тариф і сама реєструюся?
Аноним_Русалка• 12 мая 2025
Під час реєстрації вам буде призначено місце автоматично
автор Бджолина королева • 12 мая 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Дякую! Коли я сама буду реєструватися онлайн?
Аноним_Русалка• 12 мая 2025
Ответ дляБджолина королева
Так
автор Бджолина королева • 12 мая 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Так
Дякую, чарівна русалонько! Від всіх моїх бджіл)) ( це мене ніки надихнули)))
Астановитесь• 12 мая 2025
Просто интересно.
А вы как думали будет?
Место дадут уже внутри самолета?
З понеділка на дієті• 12 мая 2025
Место даётся автоматически при регистрации. Если оно вас не устраивает то его можно платно поменять.
Меряю линейкой• 12 мая 2025
Раджу дуже уважно почитати правила перевезення вашого багажу. При мені не пустили людей на літак, бо багаж був трохи більший, ніж дозволено. Райнеір схиблені на цьому.
Найцікавіше, що місць вільних у літаку не було, а ті люди точно не полетіли цим рейсом.
Тракторні війська• 12 мая 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Так, овербукінгом грішать часто. Тому краще місце купувати
автор Бджолина королева • 12 мая 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую!
Сиреневенькая• 12 мая 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Они сразу при посадке выставляют счет за несоответствующий багаж, можно сразу оплатить и лети себе
Кривая спроса• 12 мая 2025
Ответ дляАноним_Русалка
А автоматически бесплатно или тоже возьмут оплату?
Меня никогда не пропускало без выбора места
Аноним_Русалка• 12 мая 2025
Ответ дляКривая спроса
Безкоштовно. Але реєстрація за 24 години до вильоту
Медсестричка• 12 мая 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ні, безкоштовне місце тільки за 24 години до виліту дає Ryanair, а реєстрація відкривається за два місяці. Тобто, якщо пасажир реєструється на рейс раніше, ніж за 24 години, місце ще не надається. В них це буде вказано при проходженні реєстрації на рейс.
Знаю точно, так як в четвер лечу Ryanair і реєструвалася більше місяця тому.
автор Бджолина королева • 12 мая 2025
Ответ дляМедсестричка
Дякую! Я завше купую, оце хочу подивитися, як буде безкоштовно))
Меряю линейкой• 12 мая 2025
Ответ дляСиреневенькая
Ну не виставили тоді. Ручна поклажа завелика виявилася. Чому не доплачували не в курсі, але ті люди точно не полетіли. І місць вільних в літаку не було при цьому.
Аноним_Русалка• 13 мая 2025
Ответ дляМедсестричка
В якому сенсі ні, якщо ви самі пишете , що так ? Я написала , що безкоштовне місце призначається при реєстрації за 24 години до вильоту
6ka4e4ka6• 13 мая 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Купили на всю родину рюкзаки з параметрами, які вписуються в вимоги Райянейр і жодних проблем не було. А бананку я сховала під куртку і пропустили, хоча в іншого пасажира вимагали утрамбувати її в багаж.
Медсестричка• 13 мая 2025
Ответ дляАноним_Русалка
В тому сенсі, що реєстрація відкривається за два місяці до вильоту, а безкоштовне місце надає Ryanair тільки за 24 години, а не одразу при реєстрації на рейс, як тут багато хто написав.
Ви як раз одна лише правильно відповіли, що номер безкоштовного місця надається тільки за 24 години до вильоту. І, якщо людина з безкоштовним місцем зареєструвалася на рейс раніше, то місце йому надається автоматично вже в білеті за 24 години до вильоту.
Сиреневенькая• 13 мая 2025
Ответ дляМеряю линейкой
А кто сел на места людей которых не пустили из за багажа?
Мы так летели, ручная кладь была кабинабэг,сейчас бесплатно можно рюкзак, нас отвели в сторону, дали чек на оплату за превышение, мы сразу оплатили и пошли дальше.
Меряю линейкой• 13 мая 2025
Ответ дляСиреневенькая
Поняття не маю. Самій цікаво.
В мене взагалі склалося враження, що людей було більше, ніж місць і їм просто необхідно було когось не пустити. Бо виглядала ситуація супер абсурдно.
Аноним_Русалка• 13 мая 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Поняття не маю. Самій цікаво.
Мабуть , був овербукінг
Бурундучиха• 13 мая 2025
Ответ для6ka4e4ka6
А які саме рюкзаки у вас? Порадьте, будь ласка
6ka4e4ka6• 13 мая 2025
Ответ дляБурундучиха
Ось такі. Перший і другий купувала на Тему. Третій також є на Тему, але я випадково знайшла на Шафі удвічі дешевше. Виглядає не дуже великим, але дуже якісний, каркасний і вмісткий. Для не тривалої подорожі саме те.