Анти-анонім• 13 мая в 09:25
Як змусити себе обирати та йти працювати?
Звільнилась з роботи, почала одразу пошуки, через три дні зробили офіер. Запросили у одразу дві компанії, вчора вийшла на стажування, робота знайома, зарплата хороша, але далеко їздити. Ще один офер, теж не близький світ по транспорту. Відгукнулась ще одна компанія, тут 20 хвилин, але зарплата менша на 20000. Розумію, що треба обирати та йти працювати, але всередині, хочеться побути ще вдома, просто відпочити. Всередині повне виснаження, приїхала на співбесіду, переплутала час, на годину раніше, стою, дурне і чекаю. Потреби терміново бігти на роботу нема,але є побоювання, що вік 44 роки і вже я не найкращий кандидат, хоч знання маю. Питання як себе змусити взяти і піти працювати, чи може взяти тайм аут? Сил, взагалі ні на що нема
Свідок Перемоги• 13 мая в 10:41
Автор, в мене є методика:
1. Визначаєте скільки часу потрібно на відпочинок і хатні справи, без фанатизму)
2 Відпочиваєте, але відпочиваєте, ні з ким не спілкуєтеся, з токсиками особливо. Спа, масаж.
3. Виходите після такої переви, як собі встановили.
Не засиджуєтеся вдома, затягує)
Роботодавцю скажіть, що хочете відпочити, якщо їм підходить, то ок, а ні то знайдете.
Зараз хороших спеціалістів мало.
І ще поговоріть чи можливо 1 день з дому, бо далеко.
Якщо Ви цінний кандидат, то все буде як Вам треба;)
Не засиджуєтеся вдома, затягує)
Зараз хороших спеціалістів мало.
Анти-анонім
• 13 мая в 19:39
Ответ для123-08df
нормальні компанії будуть возити співробітників на роботу і з роботи з водієм... або дають такі зп, що є машина в 44 роки у співробітників...
Так возять, машиною півтори години в одну сторону їду, і того три години життя в день в повітря. Пальне оплачують, а толку.
Анти-анонім
• 13 мая в 19:44
Ответ дляПочемучка
А почему так? Почему вы не ходите в отпуск?
Не ходила, бо іпотека була та дитину на контракті вчила, кар´єру робила. Зараз все закрила, а сил нема.
Анти-анонім
• 14 мая в 07:19
Ответ дляХолодная каша
Автор, ким працюєте?
Директор з розвитку
Холодная каша• 14 мая в 07:55
Ответ дляАнти-анонім
Директор з розвитку
Тю.
Якщо доросли до такого рівня, то цілком можете взяти місяць паузи. І це буде на користь і вам і майбутній компанії. В стані вигорання та втоми ви будете меньш ефективною