Счастье_же_вот_оно• 13 мая в 10:44
Всім любителям Ganymede у спортзал присвячується.
Дівчата ви жартуєте?
Ви в зал ходите спортом займатися чи людей душити?
Плакулька• 13 мая в 11:03
Ответ дляОпля Картопля
ебель стоит лет 10 и еще половина флакона
помню напшыкалась и иду на новую почту
оператор - фу, что это за вонь
, и тут то я поняла что дело не чисто и это я эта вонь
помню напшыкалась и иду на новую почту
оператор - фу, что это за вонь
А чого не продасте, я з радістю куплю.Головне дозу знати
Лиса Патрикевна• 13 мая в 11:04
Напевно зараз щоб бути оригінальною, варто бути просто чисто вимитою і без парфумів
Анонім Перший• 13 мая в 11:05
Деякі люди реально чумачечі, є такі що в басейн фарбуються і пшикаються. И пливе посеред доріжки зі своєю зачіскою як ялтинська бабуня
Copy-Paste• 13 мая в 11:07
Навіть уявляти не хочу,який там штин стоїть. Парфуми перемішані з запахом поту і непраних носків.
Лиса Патрикевна• 13 мая в 11:10
Ответ дляХомо_сапиенс
оригинальный ганимед у одной из 100
Насправді в спортзалі це не має ніякого значення.
Є таке слово. Доречність
Забула що?• 13 мая в 11:13
Ответ дляКатастрофа
Мій монталь Інтенс кафе ваші ганімеди однією лівою...
Весь зал в моєму розпорядженні буде
о, да, смердота ще та, і шлейф, мабуть, метрів 200
Счастье_же_вот_оно
• 13 мая в 11:15
Ответ дляЛиса Патрикевна
Може ми вже старі?
Ми ж звикли до Дольче габана,ів сен лорани, ланком
Зараз мода на парфуми змінилась.
Зараз кірке
Зараз бакара
Тілія, Ганімед
Багато мускусу і металлу
Зараз мода на парфуми змінилась.
Зараз кірке
Зараз бакара
Тілія, Ганімед
Багато мускусу і металлу
Я теж люблю важкі парфуми, але є в арсеналі і всяка «травичка» на весну-літо, що б людей не відлякувати.
В спортзал лише дезодорант практично без запаху.
Инстагра_мерша• 13 мая в 11:22
Ответ дляКусман Сиру
Дело в том, что и многие женщины не понимают -ниша/ не ниша. Бо оно воняет смертельно 🤣
Очень даже понимают. Как только прошел мимо кто-то с ’нишей’- сразу нос отказывается вдыхать воздух, отхожу потом несколько минут. Еще и пользоваться не умеют, обольются этим вонидлом и думают, что всех с ног сносят своею неотразимостью
Забула що?• 13 мая в 11:24
в спортзалі дві крайності бува- стадо молоденьких козликів з різким запахом поту і діви , политі якимсь модним парфюмом, шо очі виїдає краще, ніж піт, мабуть, на охоту йдуть
Паратруперсупер• 13 мая в 11:49
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Така мода, я хотіла щось вибрати квіткове холодне, як мені стали показувати таке вонюче, так і не купила.
жан марко вентури вумен - то, что вам нужно
Реанимация• 13 мая в 11:51
Самое забавное, что целевая аудитория, ради который глупые бабы выливают бешеные тыщи, в разгаре тренировки ничего не замечает - рецепторы блокируются. Ну так устроен мужской мозг, что он полностью сосредоточен на жиме штанге на 120 кг и максимум в перерыве между подходами реагирует на сиськожопы, больше ничего не видит. Жаль девушек разочаровывать.
Сочувствую. Приватный зал поэтому.
Ядвига Юсьлегко• 13 мая в 12:06
Ответ дляПаратруперсупер
В мене є
Доль Чекомбана• 13 мая в 12:50
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Miss Dior Blooming Bouquet, для мене він холодний , не солодкий квітковий.
але, звичайно, аромати - справа смаку