Голубка миру• Изменено 13 мая 2025
Сколіоз і спорт
Маю сильний сколіоз, викривлена грудна клітка. Потрібні фізичні навантаження, зарядка, хоча б пів год в день якихось вправ. Знаю, що далеко не все можна робити, але не знаю хто б мені сказав що можна, а що ні.
Лікар ортопед може написати комплекс вправ?
Голубка миру
• 13 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Вам для спини вправи потрібні чи просто фіз активність?
Я багато ходжу пішки, але треба саме вправи, типу зарядки, але скручування, розтяжки, здається, мені не можна. Якщо ці вправи ще й позитивно впливали на спину, то супер було б.
Голубка миру
• 13 мая 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Бассейн вам хорошо будет
Нема можливості зараз. Треба в домашніх умовах.
Стигла полуниця• 13 мая 2025
Ответ дляГолубка миру
Упражнения с гимнастической палкой, погуглите
Голубка миру
• 13 мая 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
это к реабилитологу сходите
Дякую. Пошукаю
Хи хи, ну ну• 13 мая 2025
Ответ дляГолубка миру
Лікувальна фізкультура вам потрібна. В мене в дитинстві був сколіоз 2 ступеню. ЛФК було кожен день в мене
Може щось подивитись в ютубі?
Голубка миру
• 13 мая 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Може щось подивитись в ютубі?
Хотіла щоб підібрали вправи саме для мене. Викривлення хребта різні бувають.
Хи хи, ну ну• 13 мая 2025
Ответ дляГолубка миру
Я лежала в лікарні місяцями, зі школою. ФЛК було одне для всіх.
До речі, мені зняли цей діагнозі і я навіть служила.
Але я все дитинство по лікарням зі спиною
Трусиковед• 13 мая 2025
Пошукайте Олександра Сахнія на ютубі. Колись давно, здається саме тут, на форумі, радили його. В нього весь канал присвячений вправам для людей з проблемами хребта і є вправи з палкою.
Голубка миру
• 13 мая 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
В дитинстві це піддається виправленню. А в мене, на жаль, вже ні. Треба тримати хоча б на тому рівні, що є, щоб не виріс горб в старості.
Але зараз з іншої причини призначені обов´язкові фізичні навантаження.
Хи хи, ну ну• 13 мая 2025
Ответ дляГолубка миру
Так загальне лфк підходить всім здоровим, а також людям зі сколіозом, кіфозом і тд
Кукусики• 13 мая 2025
Я б порадила йогу для починаючих. В Ютубі повно курсів. В мене сколіоз 1 ст, мені дуууже заходить, я перейшла на Йога + пілатес
Телячі ніжноСті• 13 мая 2025
Ні, не може. Одну і ту ж вправу можна робити зовсім по-різному. Простим підніманням ноги можна перевантажити те, що не треба, і недовантажити те, що треба. Моя порада - не пошкодуйте грошей на реабілітолога. Позаймаєтесь, зрозумієте що треба саме вам і продовжите самостіно
сама себе прекрасная• 13 мая 2025
До фізіотерапевта треба. Він вас направить на масажі та на лікувальну фізкультуру. Походите 10 раз безкоштовно, запам´ятаєте вправи та будете робити. Там же в кожного різний сколіоз, і кожному треба своє...
https://www.youtube.com/live/SAxAF1ciVNY?feature=shared
Доктор Варвар• 13 мая 2025
Якщо ви,часом, з Вінниці, то можу порадити цю клініку . Тут і лікують і вправляють і розробляють ІНДИВІДУАЛЬНУ програму реабілітації-так зване ЛФК (комплекс вправ саме під вашу проблему, який можна спочатку поробити разок-два у них там же в спортзалі під наглядом лікарів-відпрацювати техніку, а вже потім вдома). Ми тут всією сім´єю лікуємо спини. В чоловіка був дуже складний випадок, так і знайшли цю клініку, бо ніхто не міг помогти. То поставив його на ноги Колісник Петро Федорович, але він вже на пенсії і рідко виходить на роботу і то тільки до своїх старих пацієнтів. А в мене і дітей ( сколіози), лікував Кравець Р.А. В дітей вже все гаразд, але ЛФК (в середньому 20-25хвилин) три роки щоденно були, Лікар радив два рази на день ( вранці+ввечері), але ж попробуй цих підлітків замотивуй на здоров´я...
ПС В нас всіх різний комплекс вправ, з урахуванням індивідуальних проблем.
Ніколи не збрешу• 13 мая 2025
Ответ для17bob
Посмотрите упражнения Анни Кукуриной - можно ли исправить СКОЛИОЗ - да !!!!!! Делаю по ее методике упражнения для холки.
И вам надо качаться на спине на полу, излечиваются даже кому 70+!
Подскажите, качаться на спине - это как?
Ответ дляНіколи не збрешу
я имела ввиду если горб, то можно вировнять качаясь на спине - поза ємбриона, обхватив колени катаются спиной по полу.
Есть в Инете щадящие упражнения для тех у кого скалиоз.
Ваши курорти:
- Берегово (термальний бассейн Закарпатье и Жайворонок) термальная вода
- КОсинь (), не путать с Косино! термальная вода
- Кваси, Рахівський район (мишьяковие ванни)
- Теребля (ванни с сероводородом+глицерин)
- Велятино (комплекс Теплі води)
- ’Орися’ с. Оришківці Чортківського району Тернопільської області (ропа)
Ваши курорти:
- Велятино (комплекс Теплі води)
Ніколи не збрешу• 14 мая 2025
Ответ для17bob
Ваши курорти:
- Велятино (комплекс Теплі води)
Ваши курорти:
- Велятино (комплекс Теплі води)
Поняла про какое упражнение идёт речь. Спасибо.