Непозбувна Бентега• 13 мая 2025

Во сколько вам обходится выпускной 11 классника

Со всем....
Статус Ква• 13 мая 2025
50000
Прокачую сідниці• 13 мая 2025
За тест ЗНО нужно добавить под ключ
Блондинка в Законе• 13 мая 2025
У меня выпускник универа, а не школы. Но я была крайне удивлена, когда в прайсе выпускного увидела дежурство кареты скорой помощи и охрану
Пишу каліграфічно• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Це круто, що таке є, не всі доживають на ранок після випускного
Элька-Карамелька• 13 мая 2025
Сколько за оценки платили ?
Творческий типаж• 13 мая 2025
Примерно 19 000 грн. Кафе, шары, фотозона, подарок учителю, костюм, обувь.
дамаБезСобачки• 13 мая 2025
10 000 грн Киев
Бжоли-бандерівці• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Сразу видно, что праздник организован людьми с опытом )
Миссис Буркул• 13 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
А что дарите учителю ?
Я-ваш шанс• 14 мая 2025
15 тис станом на сьогодні. Це і плаття, і організаційні витрати (фотоальбом, останній дзвоник, фотозони, хореограф, урочиста частина (оренда залу в універі), подарунок вчителю, транспорт і ресторан - святкують три класи разом). Взуття ще не купували.
Пожарник• 14 мая 2025
Моя дитина випускається за кордоном. Школа замовить піццу і напої (завуч щось їм давав на вибір, але більшість обрали піццу), це за рахунок школи. Подарунки батьки чи діти не дарують, квіти теж. Кульки та фотозону зробить школа. Фотографії буде робити завуч і хтось з вчителів ) Ніяких концертів не буде, батьків не буде (за це окрема дяка Господу і школі). В програмі привітання дітей, піцца, дискотека. Вартість заходу - ціна плаття. Розраховую вкластися у 70 євро, і це ще багато )))
Астоновитесь!• 14 мая 2025
В нас 9 клас. Вирішили замість святкування в кафе/ресторані поїхати класом в Карпати в дводенний тур. 6500 грн...
Секс-Бомба• 14 мая 2025
В условный ноль пока