Таракашечка• 14 мая в 09:18

І що робити?

Я одна з дочкою. Хотілось зустрітися з подругами і посидіти випити.
Ітого, там дівчата з розуму зішли: почали ревнувати до своїх чоловіків. Будуть 3 без мене...
Брюнетка в Мармеладе• 14 мая в 09:38
Ответ дляТаракашечка
Вони на мене злі, бо одній чоловік сказав, що я красива. Друга просто з тараканами. А третя сказала, що цирку не хоче і другий раз з нею, без дівчат
Давайте фото,ща определим, может вам льстят
автор Таракашечка • 14 мая в 09:39
Ответ дляЕдиная страна!
Вам би обстежитися у лікаря
Я реально дивлюся в дзеркало і бачу на що я стала схожа за ці роки
автор Таракашечка • 14 мая в 09:40
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я і так знаю, що льстят... мінімум плюс 5 років по вигляду до моїх років.

Плюс базові черти обличчя - такі що на любителя. І то ще потрібно найти такого ще любителя
автор Таракашечка • 14 мая в 09:43
Називається захотілося розвіятися з дівчатами...

Сиди собі дома одна
Единая страна!• 14 мая в 09:44
Якщо ви так з людьми спілкуєтесь, наче слова якісь говорите а сенсу змісту з них не скласти то може через це з вами спілкуватись не хочуть а не через те шо красуня пісана)
автор Таракашечка • 14 мая в 09:53
Ответ дляЕдиная страна!
Да я і не кажу що я красуня. А так в компаніях спілкувалися з ними до цього біля 2.5 років
Светка-пипетка• 14 мая в 09:53
Ответ дляТра Ля Ля
Так вы с девчатами хотели посидеть или с их мужиками?
С их мужиками. Полежать.