Розкажіть пліз, хто ходив у купальні, чи варто туди йти і в яку краще, якщо вибрати лише одну?
Бачу деякі пишуть, що там дуже брудно і воно того не варте. Може хтось був там в цьому році?
Мати тріля• 14 мая в 11:23
зашла, посмотрела и вышла.
не в этом году, но, думаю, вряд ли что-то изменилось.
Марафетчица• 14 мая в 11:24
Ну Сечені - класика. Так, деякі приміщення потребують ремонту, але все рівно вони гарні.
Я б не сказала, що там брудно.
Купа басейнів різної температури, пара саун, відкритий басейн.
Вважаю, що варто.
Я б не сказала, що там брудно.
Вважаю, що варто.
Миллениалка• 14 мая в 11:34
Были в Гелерте (лет 6 назад). Не заметила грязи. Понравилось. Мы были без детей. С детьми, я так понимаю чаще в Сечени едут.
Ответ дляМарафетчица
Я б не сказала, що там брудно.
Вважаю, що варто.
Я б не сказала, що там брудно.
Вважаю, що варто.
може щось порадите, що точно брати, чим можна знехтувати (наприклад шапочка, окрема роздягальня, ще щось?)
Марафетчица• 14 мая в 11:37
Ответ дляNadiaaaa
Шапочка потрібна лише в один відкритий басейн. В інших місцях не потрібно.
Окремі роздягальні є, але ми брали загальну, окремі шафки.
Я ще воду з собою брала.
І краще білети онлайн заздалегідь купити.
Я ще воду з собою брала.
Миллениалка• 14 мая в 11:42
Ответ дляNadiaaaa
а почему в Сечени, в чем разница? мы без детей, дети уже взрослые
Территория Сечени больше, и под открытым небом, там больше всяких развлекательных бассейнов. Ну и толпы, соответственно, больше. Геллерт меньше, под открытым небом небольшие 2 бассейна, остальные в помещении, есть бассейны куда детям до 14 нельзя. Мы жили близко к Геллерту и не любим толпы, поэтому этот вариант показался лучше в нашей ситуации.
Радостина• 14 мая в 11:51
Були восени в Сечені, сподобалось. Брудно не було. Квитки купували на місці. Халати, перекус і воду брали з собою
Ответ дляМарафетчица
Я ще воду з собою брала.
а що це за ранковий вхід / денний вхід? З ранковим це обов´язково до 11 , а вийти коли треба, я не зрозуміла? А денний вхід - у будь який час вхід просто?
годовасик• 14 мая в 11:58
В Будапешті багато купалень. Дивлячись, які потреби увас. Якщо чисто релакс, то це знамениті Сечені. Є ще купальні Паскаль, але у вихідні там багато циган. Але найбільше мені подобається комплекс на острові Маргіт, там багато басейнів, є великий з різними приколами.
Ответ длягодовасик
я не знаю, чим вони відрізняються
ніколи не була в Будапешті і навряд чи поїду ще раз (бо їздимо у різні міста), тому думаю, куди краще (просто побачити, а що це таке взагалі...). Хотілося краще у самому місті, але по фоткам сподобалась якась купальня за 2 часи від Будапешту у печерах.... круто)))
Ответ дляNadiaaaa
я не знаю, чим вони відрізняються
Если я не ошибаюсь, то в пещерах закрыта (
Марафетчица• 14 мая в 12:30
Ответ дляNadiaaaa
я не знаю, чим вони відрізняються
Це Мішкольц, але ці купальні краще на фото, ніж в реалі. Чесно, у порівнянні з Сечені вони дуже програють
Княгиня пітьми• 14 мая в 13:11
Ответ длягодовасик
так, теж були на Маргіт й луже сподобалось. Є й термальний басейн в приміщенні, але значно більше й цікавіше у відкритих басейнах. Й по ціні дешевше
Ответ длягодовасик
Подивилась і комплекс Магріт, тепер в мене ще більша ділемма, який вибрати, він теж дуже класний :) По ціні дійсно значно дешевше.
Турагенція Tourdream• 14 мая в 13:59
Ответ дляNadiaaaa
І я за Маргід, там більше сподобалось, ніж у Сечені. Там ще й аквапарк є.
І взагалі, на острові є що подивитися окрім купален. Можна взяти велорикшу напрокат, покататися на різні локації, там їх багато.
Куколка-мяуколка• 15 мая в 00:01
Лукач на Маргите и рядом с ним другая с турецким названием. Сечени вообще не понравилось, толпы народу.