Княгиня пітьми• 14 мая в 15:35

В усі аерогрилі можна форми з фольги?

Де дізнатися? У мене Філіпс
Ковбой Хагис• 14 мая в 15:38
Можно. Но зачем?там смысл в циркулировании воздуха. А если вы стелите на дно,то закрываете низ
Затишне кубло• 14 мая в 15:42
Ответ дляКовбой Хагис
капец не знала. завжди щось стелю.
Клин_Кляйн• 14 мая в 15:42
Ответ дляКовбой Хагис
Если блюдо к примеру с соусом, то отлично в форме готовится
К.а.л.и.н.а• 14 мая в 15:44
Там просто нагрівальний елемент та вентилятор. Можна. Ніяких мікрохвиль чи подібного в них немає.
So_so• 14 мая в 15:46
У филлипс есть корзинка для выпечки отдельно. Но любая вкладка нарушает сам смысл аэрогриля - циркуляцию воздуха.
So_so• 14 мая в 15:47
Вот
ЛЮБА• 14 мая в 15:55
Можно конечно , и в силиконовой форме ( то что в соусе готовится ) и на пергаменте можно готовить
ПочтальЁнша• 14 мая в 15:57
Таке використовую
Клин_Кляйн• 14 мая в 16:03
Ответ дляПочтальЁнша
Таке використовую
Будь ласка, напишіть де купляли. Величезне дякую!
Белоснежко• 14 мая в 16:06
В мене Філіпс, в інструкції пише, що не можна, папір може тліти і навіть загорітися.Але я використовую обережно, загортаю фольгою або пергаментом решітку ту. Також купила форми Люмінарк, вони ідеальні по розміру та висоті, силікон не люблю.
ПочтальЁнша• 14 мая в 16:13
Ответ дляКлин_Кляйн
Силіконові в сінсей
А пергаментні десь в інеті типу еви простора не згадаю
Були ще квадратні вони ідеально лягали
В силіконових, омлет, яєшню, кекси коротше все шо можу то і готую по пару раз на день в аерогрилі
Як би не форми то прийшлось би часто мити чаші
ПочтальЁнша• 14 мая в 16:20
Ті хто за голову хапаються, розкажіть як ви випічку омлети робите?))) просто в чашу голу налили і норм?
Не гавкаю- но охраняю• 14 мая в 16:25
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Цікаво, що за дебіл поставила палець униз, усе ви вірно написали.
Не гавкаю- но охраняю• 14 мая в 16:26
Ответ дляКлин_Кляйн
На Тему такого добра валом
автор Княгиня пітьми • 14 мая в 23:09
Ответ дляБелоснежко
А з чого форми?
Белоснежко• 14 мая в 23:13
Ответ дляКнягиня пітьми
А з чого форми?
автор Княгиня пітьми • 14 мая в 23:13
Ответ дляБелоснежко
фото
Дякую
Белоснежко• 14 мая в 23:17
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую
Пише загартоване шкло...