Муууумие• 14 мая 2025

Тут є вчителі укр.літератури,або хто досконально знає творчість Шевченка?

Давидові псалми зі скількох творів складаються, 9 чи 10?Дякую.
Джага Джага• 14 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
http://litopys.org.ua/shevchenko/shev142.htm
Що під руку попало
Є в Кобзарі. Але десь мій кобзар міль заховала. Не можу знайти
В кінці Об´явлення є така пересторога -

18. І я свідчу всякому,хто чує слова пророцтва книги цієї :
якщо хто додасть що до цього, то накладе на того Бог покарання,
про які написано в книзі цій.
19. Якщо ж хто відійме щось від книги пророцтва цього, в того
відійме Бог частку від дерева життя
і від міста святого, про які описано
в книзі цій.

Вих.32:33;Повт.Зак. 4:2;12:32
Я точно не знаю чи це написано виключно про пророцтва з Об´ялення
чи про Біблію вцілому.

Тобто якщо він щось додавав або віднімав своє то чи це є безпечно?Чи я не правильно зрозумів щось?
120-120-120 (не худею)• 14 мая 2025
Ответ дляМуууумие
Бо отак от
Із 150 псалмів Давидових Тарас Григорович взяв десять — ті, в яких деякі мотиви, образи, твердження були співзвучні з його суспільними переконаннями.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/davidovi-psalmi-shevchenko-...
Джага Джага• 14 мая 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Він змінював їх?
Джага Джага• 14 мая 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Зараз буду досліджувати.Бо дійсно дуже цікаво і я раніше цього не знав.
автор Муууумие • 14 мая 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дякую🧡
Забула що?• 14 мая 2025
Ответ дляМуууумие
Я вмію користуватись жипіті)
Але тут треба точну інформацію)Хто 100%знає
100000% знав тiки Шевченко
Свій варік• 14 мая 2025
Ответ дляСмурфик
Очень частое явление вот такие ошибки в тестах. Даже на ЗНО/ НМТ они есть. Образование катится в пропасть с офигительной скоростью.
Знать бы ещё зачем в будущем ребёнку понадобятся эти Давидовы псалмы?
Чавонадо• 14 мая 2025
Поет уписав у рукописну книгу «Три літа» «Давидові псалми» — 1, 12, 43, 52, 53, 81, 93, 132, 136, 149 — згідно з Псалтирем. Десять псалмів у переспіві Тараса Шевченка — це ніби невеличкий Псалтир, що охоплює все багатство і розмаїття Книги Псалмів.
Летала_НаМетле• 15 мая 2025
http://litopys.org.ua/shevchenko/shev142.htm - 10