Виннипуховна• 15 мая 2025
Какой процент надо платить дарственная на чужого человека?
В дар квартира в Киеве
Застряла• 15 мая 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Уточнення
Якщо обдаровуваний — неблизький родич або стороння особа:
• ПДФО: 18%
• Військовий збір: 5%
• Загальне податкове навантаження: 23% від оціночної вартості квартири
Ці податки сплачує обдаровуваний (той, хто отримує квартиру в дар).
• ПДФО: 18%
• Військовий збір: 5%
18% то ставка для нерезидентів
Нульовий сантиметр• 15 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
Квартира старый фонд, с ней ничего не делали с момента получения в СССР
Вона хоч приватизована?
Свідоцтво на право власності є?
Виннипуховна
• 15 мая 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Вона хоч приватизована?
Свідоцтво на право власності є?
Да, да
Застряла• 15 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
Да, да
Ну а тепер дивіться, авторко. В темі відписались люди, в яких немає власних знань. Вони перепостили якійсь незрозумілий копірайт, до того ж без жодного посилання на нормативні документи.
Податки встановлює Податковий кодекс, а не чиїсь безграмотні дописи. То ж відкривайте статтю 167 та статтю 174 ПКУ, де йдеться і про об’єкти оподаткування, і про розміри ставок.