Шукаю стакан• Изменено 15 мая 2025
Дочь подросток и негибкий муж
Дочери 12. Муж считает, что должна слушаться его. А я договариваюсь и уступаю. Литературу никакую не читает, к психологу не ходит. Я одно время расстраивалась потом почитала литературу , иногда хожу на лекции, попустило.
Вопросы стандартные : закрывается в комнате, бардак, не ценит родителей.
Он денег даст а потом обижается что не ценит и не слушается его.
Ответ дляКокосиха
В чем? В том что не хочу , что б в моей семье все вертелось вокруг ребёнка? Что б должна была только я, а ребёнок как решит?
В моей семье главные родители, которые принимают решения и несут ответственность. Ребёнок живёт по правилам семьи, у него есть права и обязанности, они нераздельны
Вам выше девочка в 315 посте ответили, я присоединюсь к ней
Ответ дляШукаю стакан
Так, в мене нема таких понять. На мою думку це повинен бути її вибір коли і куди йти, а наш дім повинен бути відчинений завжди.
Вы наверное не понимаете значение слов
Вы не уважали мужа до момента пока он не сказал что ребенку в 18 на вольные хлеба , после этой фразы вы начали мужа уважать ?
Или я чего-то не понимаю
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляКокосиха
Вы про ребёнка пишете ’ми не слухаємося’?
Я і дитина не робимо як каже чоловік
Кокосиха• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Я і дитина не робимо як каже чоловік
Що саме ви (особисто вы, не дитина) не робите?
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляЖменятко
Вы наверное не понимаете значение слов
Или я чего-то не понимаю
Наоборот
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляКокосиха
Я погано виховую дитину, вона не виконує все як він скаже. В дитини безлад я не привчила складати речі, не привчила цінити батьків за матеріальні речі .
Так вірно на безлад я закрила очі , прибираємо на вихідних разом з донькою, а матеріальні речі - одяг, шкільне приладдя , ноутбук - це і так наші обов´язки, в дитини є тільки те що необхідно для життя, я не вважаю що за це треба постійно дякувати мені і якось відпрацьовувати.
Кокосиха• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Необхідно для життя -это очень разтяжимое понятие
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ще йому б хотілося щоб я, він сказали дитині і вона це одразу зробила. Цього нема і теж я винна, погано виховала.
Якщо б я налякала дитину, дитина знала що в разі я вдарю ременем, вона би боялася мене і робила все одразу.
Це б його влаштовувало.
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляКокосиха
Одяг, взуття, шкільне приладдя , ноутбук, телефон - самі звичайні речі.
Кокосиха• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Если в комнате срач, значит их очень много и нужно сократить количество.
Шалена невинність• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ми не слухаємось чоловіка , тому так.
Я б вашого чоловіка також не слухала. Він з вами не рахується, має тільки свою точку зору, яку вважає єдино правильною.
Сиджу тихенько• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Он же взрослый мужчина и главный в семье, поэтому его должны все слушаться, иначе он расстраивается и конфликтует
до сьогодні вас це влаштовувало? багато років
Вишня на торті• 15 мая 2025
Ответ дляВидящие_помогите
вот моя младшая спрашивает в таких случаях - А зачем мне убирать свой стол, если мне бардак не мешает? Его же никто не видит кроме меня
И я в ступоре. Чесно не знаю как отвечать
Ну пока он ей не мешает. Я тоже была в шоке от своей отличницы, у которой тетради с 12ками лежали гармошкой скомканные, на столе пирамиды из книг и игрушек, как она там умудрялась делать те уроки на отлично)) ну вот такая, сейчас 19 лет учится работает в Европе, там полная самоорганизация в учебе, до лампочки те порядки, тетрадей нет все онлайн. За собой умнее уход гигиена идеальные, у парня своего когда остаётся всегда наводит ему порядок. Так что всему свое время
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Різні обставини. Дитина росте і вже під неї треба підлаштовуються, а не від нього.
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляШалена невинність
Так і є .
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляШалена невинність
Він же батько тому під нього
Я чоловік - я головний, повинно бути як я скажу , а інакше я обурююсь і влаштую сварку. А сваритися ж погано тому дружина і дитина підлаштується лише б вдома була тиша.. скоріш за все в нього така стратегія
Зроблено у 80-х• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ну бачите як і я тільки психотерапевта в мене немає і грошей на нього також керуюсь безкоштовними лекціями і порадницею тоді легше .
А в вас двоє дітей? Я другу не хочу с таким чоловіком я не вивезу
Двое, 10 и 13. Пока были маленькие, таких проблем не было. Муж умилялся и обожал их. А сейчас уже не милахи-пупсы-малыши и ему действуют на нервы.
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
В 10 років було легше ніж в 12. Зараз нові закидони
Сиджу тихенько• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
які ’різні’?
ви були слухняною всі роки спільного життя?
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
які ’різні’?
Ні, але його це не турбувало.
Сиджу тихенько• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ні, але його це не турбувало.
а тут через 12 років раптом стало турбувати
тріль
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
тріль
Підлітковий вік, так, назначив винною мене у всьому, погано виховала дитину
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
До доньки прийшла подружка це було взимку, в неї взагалі немає телефону, там мати сказала бути вдома у визначений час , а час ось ось має бути закінчитися. Дитина попросила в нас телефон щоб зателефонувати вона сказала треба подзвонити мамі або вона мене вб´є. Мій чоловік це почув і чому сподобалось таке виховання він би хотів щоб дитина боялася і робила все чітко.
Моя донька також ходила до цієї дівчинки і казала там мати капець оре і т.д.
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
тріль
Якось так і є , дитина стала дорослішати гормони і т.д. я теж спочатку не зрозуміла що і як потім тут багато тем перечитала, була на лекціях і прийшла до висновку що в мене середньостатистична дитина, трошки попустило і мене і до дитини стала ставитися більш м´яко
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
тріль
В вас діти є?
1 рік, 5 років , 9 років і 12 трішки різні і не всі раптом готові до змін .
Дитину штормить по різному .
Міні-бікіні• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
В вас діти є?
Дитину штормить по різному .
Вибачте, автор, але скажіть будь ласка, ви працюєте? На скільки ви залежні від чоловіка
Шукаю стакан
• 15 мая 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Я працюю. Залежна
Бегущаяпо• 15 мая 2025
Страх і повага - це різні речі .
Ваш чоловік совкової закалки , його важко змінити . Але пробуйте .
Бегущаяпо• 15 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
В нас конфлікти тому що я не роблю як каже він і між нами і між ним і донькою . Від цього він обурений. Я з дитиною домовляюся десь поступаюся закриваю очі на безлад .
На що він каже що я налаштовую дитину проти нього.
На його думку повинне бути одне як він каже тому що якщо буде боятися буде робить все що треба і буде порядна дитина спокійна слухняна а в мене типу шалтай болтай.
А я бачу що він хоче зручну дитину а таке в 12 річному віці нереально на мою думку
Станьте самостійною .
Таке відчуття ніби ви йому щось *должны*