Дайте згадаю• 15 мая в 10:25

Клініка вертебрології та нейроортопедії VERTEBRA в Киеве . Кто был там у

Ортопеда травматолога. Дайте отзыв. В частности интересует та что на Борщаговке
Сама не знаю• 15 мая в 10:27
По какой причине обращаетесь?
Так точно!• 15 мая в 10:30
Чоловік проходив лікування тут ,сподобалось
Інститут вертебрології та реабілітації
Так точно!• 15 мая в 10:38
ще дуже раджу лікаря з військового госпіталю ,що відкрив свою клініку ,недалеко від Борщагівки https://zammarorto.com.ua/pro-kliniku/
неймовірна людина
автор Дайте згадаю • 15 мая в 10:42
Ответ дляТак точно!
неймовірна людина
Дякую вам 🌸
автор Дайте згадаю • 15 мая в 10:42
Ответ дляСама не знаю
По какой причине обращаетесь?
У меня есть тема ниже. Это для практически находящего пожилого человека
Не гоню• 15 мая в 10:57
відгуки в гугл такі собі
Я матуся, мені можно• 15 мая в 10:58
я была, мне назначили сразу физио процедуры у них - ударно хвильову терапію и магнит. в целом - мне не понравилось, т.к. процедуры подавались как единственное решение, а диагноз поставили не верно. у меня было защемление нерва на уровне ягодицы (на мрт было видно что нет ничего в поясничном отделе, что могло бы привести к сдавливанию, у меня ни протрузий, ни грыж). но мне все равно сказали, что дело в позвоночнике
Таракашечка• 15 мая в 11:07
Не зовсім по темі, але з поставленим діагнозом в Медікомі ходила до них на Оболоні на ЛФК (спец. тренажери), то вони попросили взяти з собою і заключення і лікаря і окремо результати мрт, уважно прочитали і призначили вправи. Я ходила до них на 7-8 занять, потім перейшла на заняття пілатесом
Взагалі більш розкручена клініка Д-ра Бубновського, але за них нічого не скажу
Області пітьми• 15 мая в 11:17
Син ходив на кінезіотерапію, перестали водити, бо з адміністратори не професійні і це дуже псувало загальне враження
автор Дайте згадаю • 15 мая в 12:29
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ясно .
автор Дайте згадаю • 15 мая в 12:30
Ответ дляТаракашечка
Как раз на ютубе на бубновского наткнулась и в комментариях спрашивал кто то есть ли в Украине его клиники.
автор Дайте згадаю • 15 мая в 12:31
Ответ дляОбласті пітьми
Поняла. Вычеркиваю эту затею