миссАрфография• 15 мая в 14:57

Як ви вивчили English?

І подолали мовний барʼєр.
Буду вдячна за лайфхаки і дієві, на вашу думку, методи.
Маю А2, прагну В1, але..
Бавовнятко• 15 мая в 14:58
Говорю з помилками. Ну й фіг з ним.
СпайдерВумен• 15 мая в 14:59
Ответ дляБавовнятко
Говорю з помилками. Ну й фіг з ним.
Та, нейтіви теж з помилками говорять і пишуть.
Love_Love_Love_• 15 мая в 15:01
Ответ дляБавовнятко
Говорю з помилками. Ну й фіг з ним.
1000% самий головний лайфхак.
Щоб вдосконалювати потрібно практикувати
Байрактара• 15 мая в 15:02
Всила на курсах, які застосовували коммунікативну методику декілька років. Найефективніше 3 заняття на тиждень займатися. Багато читала англомовної літератури ( була на той час в університеті), потім почала викладати на англійській студентам-іноземцям. Так і подолала. Важко. Бо фактично почала вчити англійську після закінчення унівнрситету. Але хто іде, той дойде!
СпайдерВумен• 15 мая в 15:02
Я ходила на індивідуальні заняття на такому рівні, потім на групові з рівня b1 до c1. Барʼєр подолала коли почала ходити на розмовні клуби та спілкуватись з іноземцями на сайтах обміну мовою
Попадалочка• 15 мая в 15:02
Розмовляйте з джіпіті чатом і просіть його виправляти та пояснювати ваші помилки. Ще, вчіть напамʼять діалоги, уривки текстів
Умничка-помощничка• 15 мая в 15:03
а а2 у вас откуда?
Попадалочка• 15 мая в 15:03
Дивіться фільми з субтитрами, інстаграм англійською, на ютубі маса безкоштовних розмовних курсів саме для speaking
Бавовнятко• 15 мая в 15:04
Ответ дляСпайдерВумен
Я колись дивилася трукрайм і там вбивцю вирахували за характерними помилками - неправильне написання слова school і неправильне вживання артиклів, ото тоді я прозріла :)))
Анти-анонім• 15 мая в 15:06
Ответ дляБавовнятко
У местных очень характерные ошибки, совсем отличные от наших. Самая распространеная это must of вместо must’ve т к звучат одинаково.
И не ожидайте от нейтивов 100% грамотности, посмотрите как наши пишут на родном русском или Украинском, иногда глаза вылазят.
Царевна в уггах• 15 мая в 15:07
Ребенок реп у меня - берите книжки Князевой и Павличенко ’Грамматичн ый практикум’ это для 3-8 класс школв. Издво Ранок.. Не Пирсон, но отполируете грамматику до блеска. Как ребенок и там все обьяснено на укр,а не чери как для эммигрантов , как в Пирсоне.
И Вербу берите - это справочник по грамматике. Свод базовых правил там.
Говопяь Road map со всеми тетрадкам тоже неплох. Но я не пробовала - он есть в телеге полностью В2 прдвинутыц.
Есть рус форум репетиторов англ - там дотошно обсуждаються все книжки Прсона и прочих.
Мию чакри щоденно• 15 мая в 15:09
Переїхала в країну англомовну, треба будо вчити, боже як це важко, мозок просто не хотів розуміти що я хочу від нього, і так два роки, за два роки я навчалася в англомовному середовищі, пішла працювати, на помилки не звертала уваги, мене розуміли, зустріла плопця, він англомовний, і так довела до В2
Царевна в уггах• 15 мая в 15:14
Для улучшения розмовного - в гор библиотеках или универах есть разговорные бесплатные курсы. Смотрите на их сайтах
Царевна в уггах• 15 мая в 15:15
Книжки и аудио
https://t.me/englishgoroadmapb1plus
Счастье_же_вот_оно• 15 мая в 15:22
З репетитором. Цілком задоволена результатом
автор миссАрфография • 15 мая в 17:01
Ответ дляУмничка-помощничка
а а2 у вас откуда?
2 курси англійської (6 год в тиждень) по півроку у своїй сфері. Ось нещодавно закінчила, але мало
Умничка-помощничка• 15 мая в 17:05
Ответ длямиссАрфография
ну, так продолжайте - и будет выше уровень
Умничка-помощничка• 15 мая в 17:05
а на счет барьера - только говорить