Дрібка щастя• 15 мая в 17:06
Хто працює в сфері продажів, як ви справляєтесь ??
Я вже іноді не витримує
Працюю в авто салоні
Люди різні, але сьогодні мене прям вибило з колії, випадок наступний
Прийшла клієнтка, спілкуємось із нею
Все розповіла і тут вона починає задавати питання, я відповідаю, і вона така «ви впевнені?» я кажу так
Ще питання, знову відповідаю і вона знову «ви впевнені? А може ви не знаєте» і так разів 6 точно вона запитала
А коли виходила то заявила « мені здається ми її роздражали»
Бл* перший раз таке чую….. завжди все пояснюю і впевнена на всі 100 в тому шо говорю, працюю вже 5 років тут
Як ви справляєтесь з «вис*ром» від клієнтів ??!
Працюю в авто салоні
Прийшла клієнтка, спілкуємось із нею
ЛюблюДевчонок• 15 мая в 17:09
30 лет в 26 году,как начали бизнес,часто слышим негатив,из последнего-мы аферисты.И вс равно ходят
Вірю, я повірив• 15 мая в 17:10
не переймайтесь, есть такие люди, выбросте это с головы, вы сильно тревожная, это пустяк..
Чупа-чупс• 15 мая в 17:11
Це нормальна ситуація. І клієнт нічого страшного вам не сказав. Думаю, що ваша крута зп повністю компенсує такі зустрічі і точно має вистачати на заспокійливе)))
У вас дивна реакція на зовсім тривіальні речі
Мира всем• 15 мая в 17:12
Я работаю с теми, которых тут называют неблагополучными, от них ещё разные запахи, матюки, многие сами ничего объяснить не могут и не понимают, что им говорят
Брюнетка в Мармеладе• 15 мая в 17:12
Ответ дляКашпо
То вы еще трусами не торговали)
І не кажіть, а рослинами то пі...ц повний.
Околовита• 15 мая в 17:16
У вас элементарная ситуация. Вы по какой-то причине не завоевали доверие и выглядели некомпетентно. Можно было- сказать какая вы опытная- да я уверена т к работаю 20 лет с этим брендом, сослаться на авторитета- да, это мнение ведущих механиков тойоты, добавить серьезности- вот брошюра, здесь есть результаты исследований. Ну или спросить- слышу сомнение с вашей стороны, что именно вызывает у вас недоверие?
Учитесь, продажи сложнее чем кажутся на первый взгляд.
Мульйонерша• 15 мая в 17:16
Ответ дляМира всем
интересно, что они у вас покупают
Дрібка щастя
• 15 мая в 17:31
Ответ дляЧупа-чупс
Певно я просто втомилась і потребую відпустку
Ще і чоловік у відрядження поїхав
І 0 підтримки зараз
Ще і чоловік у відрядження поїхав
І 0 підтримки зараз
Дрібка щастя
• 15 мая в 17:32
Ответ дляОколовита
Дякую
Я це прийму в роботу
Дрібка щастя
• 15 мая в 17:33
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви не стресостійка, треба працювати над собою
Так
Останнім часом так і є
Постійна тривожність
Немає спокою
І так відреагувала відразу
Останнім часом так і є
Постійна тривожність
Немає спокою
І так відреагувала відразу
АяВсёЗнаю• 15 мая в 17:33
Вона права. А ви шукайте іншу роботу. З такими нервами та ставленням, вам там не місце. Бувають і більш трешові клієнти і нічого, справляюсь.
Дрібка щастя
• 15 мая в 17:34
Ответ дляЗліпок ступні
Вы точно там 5 лет работаете, а не 5 месяцев?
Вже сама не впевнена 😂
Дрібка щастя
• 15 мая в 17:35
Ответ дляАяВсёЗнаю
А де місце ?
Бувають і у мене були
Але певно зараз захотілось певної підтримки зі сторони і все
Бувають і у мене були
Зліпок ступні• 15 мая в 17:35
Ответ дляДрібка щастя
Вже сама не впевнена 😂
Тогда точно нет. Через 5 лет работы люди так нервно на обычное общение не реагируют.
Дрібка щастя
• 15 мая в 17:36
Ответ дляЗліпок ступні
Я звичайна людина, яка не була ц відпустці вже два роки точно
І реагувати можу по різному
97% клієнтів задоволені
Але є ті 3% які просто виводять
І реагувати можу по різному
97% клієнтів задоволені
Але є ті 3% які просто виводять
Дрібка щастя
• 15 мая в 17:37
Ответ дляЗліпок ступні
Я, доречі, нервово не реагувала
Просто мене зраділо, як відреагувала клієнтка
Коли я казала що так я впевнена
Зліпок ступні• 15 мая в 17:38
Ответ дляДрібка щастя
Я, доречі, нервово не реагувала
Коли я казала що так я впевнена
А тему создали нервную
Не рахую, а вважаю• 15 мая в 18:05
Бувало, що мене аж клинило, так нерви потріпали. Ходила до невролога, він мені ліки виписував. Зараз норм, поки що йобнутих не попадалось. В мене, авжеш не автомобільний салон, але чеки теж не малі.
Плюс прорахунки і тд
Гола з конопель• 15 мая в 18:40
Да, это работа с людьми, и не такое бывает )) я работала и в туризме, и администратором клиники - каждый раз я думала, что меня уже ничем не удивить, но нет ))) многие приходят просто слить негатив, самоутвердиться, иногда до маразма доходило.
Сейчас ушла к офисной работе с бумагами )))
Я така бойова• 15 мая в 18:44
Даже внимания не обращаю. Идиотов так много, а моих нервных клеток мало )