Госпожа_тамагочи• 15 мая в 19:07
Нащупала болезненное уплотнение под грудью слева
Девочки, только что обнаружила слева под грудью немного болезненное уплотнение, наощупь размером с крупную фасолину, на УЗИ записалась сразу на понедельник. Как до этого времени не сойти с ума? Я только в сентябре была у маммолога, всё было нормально. Завтра дочери 18 лет, а я расклеилась, я очень боюсь(((
ТочноБудет• 15 мая в 19:25
Ответ длякогдадеЦкие
А как вытягивали?
Шприцом. Прокол під контролем УЗД. Це не боляче.
Первая ласточка инфляции• 15 мая в 19:25
Ответ дляХерсон це Україна
Чоловіка брат онколог
Болить рак
Не у всіх звичайно
Болить рак
Не у всіх звичайно
Боли при метастазах,не жухайте автора,если не понимаете
Рожки-да-ножки• 15 мая в 19:26
Автор, тут только врач хороший скажет. Ищите норм врача, чтобы УЗИ с доплером делал. Не пожалеете.
Херсон це Україна• 15 мая в 19:27
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Навіть при першій може боліти
Госпожа_тамагочи
• 15 мая в 19:29
вот здесь оно, но блин, оно больше фасолины, скорее, как небольшой орех, я ипохондрик ещё тот((
фото из инета.
Зрадорозганячка• 15 мая в 19:33
Ответ дляТочноБудет
Кажуть, що якщо щось погане, то воно не болить
Не факт, у моєї сестри рак грудей і боліло
Бойова• 15 мая в 19:42
Ответ дляГоспожа_тамагочи
маммографию не делала, только УЗИ
А почему вы в таком возрасте делаете только узи?
Всіх підсаджую• 15 мая в 19:42
Ответ дляГоспожа_тамагочи
фото из инета.
Так воно на ребрах? Не на самій залозі? Не дуже зрозуміло по фото. Кружок поставте на фото, щоб ясно було де
Бойова• 15 мая в 19:43
Ответ дляГоспожа_тамагочи
фото из инета.
Кисты у вас на 13 и 15 часов по вашему узи
Нащупали вы что-то другое или показываете неправильно
Госпожа_тамагочи
• 15 мая в 19:46
Ответ дляБойова
не назначает врач, хожу в хорошую клинику в Харькове ’Первая маммология’, доверяю им
Бойова• 15 мая в 19:48
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дурдом. По новым рекомендациям (да, рак молодеет) маммография показана после 35 лет. По некоторым показаниям и раньше. Плоскоклеточный рак на узи не видно. Не страдайте ерундой, а обследуйтесь нормально.
В танке• 15 мая в 19:50
Ответ дляГоспожа_тамагочи
может, кто-то разбирается, вот такое было у меня заключение в сентябре
Ну так у вас же в заключення написано українською мовою, що має кісти в обидвох молочних залозах
Госпожа_тамагочи
• 15 мая в 19:50
Ответ дляВсіх підсаджую
приблизительно здесь
Ласковая_львица• 15 мая в 19:50
Ответ дляНамакушка
Зачем? По анализам крови всё ок. Я думаю если бы что то было, то давно уже проявилось. Думаю это что то добро качественное
Лікую зараз РМЗ, аналізи хоч в космос. Переродилася за рік давня фіброаденома. ( Робіть УЗД МЗ з еластографією хоча би раз на рік, краще раз на пів року. Бережіть себе.
Намакушка• 15 мая в 20:05
Ответ дляЛасковая_львица
Хорошо, спасибо за совет. Думаю, займусь эти в ближайшее время, это не так дорого
Ганцю в кєдах• 16 мая в 02:08
Ответ дляЛасковая_львица
Бажаю здоров´я, ви з Києва? Порадьте будь ласка де зробити УЗД з еластографією?
Ганцю в кєдах• 16 мая в 02:09
Ответ дляРожки-да-ножки
Можете посоветовать куда обратиться что бы хорошо делали УЗИ?
Рожки-да-ножки• 16 мая в 07:20
Ответ дляГанцю в кєдах
Смотря откуда вы
Ласковая_львица• 16 мая в 11:39
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую, я робила в Оберізі (Київ) у Наталії Репіної.
Ганцю в кєдах• 16 мая в 15:14
Ответ дляЛасковая_львица
Вибачте це вона побачила пухлину ракову у вас, ви там робили біопсію потім?
Чи вже в іншому місці?
Наивная Хо• 16 мая в 15:15
Не слушайте никого про не болит и другие глупые советы. Только проверить в нескольких местах. И если вас не направляют в таком возрасте на ММГ, то меняйте клинику. В идеале МРТ делать.
Наивная Хо• 16 мая в 15:18
И кисты тоже перерождаются, а еще хуже они сбивают с толку, маскируя опухоли.
Госпожа_тамагочи
• 16 мая в 17:15
Ответ дляГанцю в кєдах
Автор , а где вы планируете делать узи посоветуйте пожалуйста?
вы в Харькове?
Ганцю в кєдах• 16 мая в 17:19
Ответ дляГоспожа_тамагочи
вы в Харькове?
Точно, автор извините увидела вы писали в коментариях.
У самой тянет грудь , стремно ((
Ласковая_львица• 16 мая в 20:05
Ответ дляГанцю в кєдах
Чи вже в іншому місці?
Вона підтвердила статус BIRADS-4 іншого лікаря-узиста та однозначно рекомендувала йти до мамолога-онколога і обов´язково робити трепан біопсію. По УЗД онкологію не ставлять, лише підозру. Діагноз верифікується остаточно біопсією та ІГХ.
Трепан біопсію я, людина без онкологічного досвіду, побігла робити до ´профільних спеціалістів´ на Верховинну, 69 і отримала ускладнення у вигляді пневмотораксу з незабутнім перебуванням1.5 доби у відділенні торакальної хірургії.
Я тут навіть створювала тему.
Тому, не соромтеся і ОБОВ´ЯЗКОВО питайте лікаря, він бере трепан біопсію під контролем УЗД чи ні. В моєму випадку на УЗД лише намалювали хрестик, а брав лікар в маніпуляційному кабінеті вже без динамічного контролю. В результаті, пошкодив легеню.
Бережіть себе, я вже потім в Оберізі дізналась як правильно це роблять лікарі, щоб уникнути ускладнень.
Ганцю в кєдах• 16 мая в 20:11
Ответ дляЛасковая_львица
Я тут навіть створювала тему.
Боже я в шоці, співчуваю вам, а у вас вже біопсія показала злоякісність?
І де ви лікуєтесь, на Верховинній чи після того треша в іншому місці?
Ласковая_львица• 16 мая в 20:21
Ответ дляГанцю в кєдах
Біопсія показала протокову карциному, патолог Захарцева на Верховинній одна з найкращих в своїй професії. Все потім підтвердилося післяопераційною гістологією. В квітні було одразу дві операції: лампектомія з одночасною симетризацією МЗ (Оберіг, хірург Шуліга Оксана Василівна), через 2 тижні лапароскопічно видалено яйники, матку, шийку і труби (теж Оберіг, хірург Ліщук Володимир Данилович). Обидва хірурги - класні спеціалісти. Впевнена, що не кожній європейській клініці на такому високому рівні оперують.
Оперуватися на Верховинній після інциденту з біопсією я не ризикнула. По-перше, там далеко не безкоштовно, по-друге, де гарантія що все пройде ’без пригод’?
Зараз проходжу промені в Оберізі безкоштовно по НСЗУ на лінійнику.
Якось так.
Ганцю в кєдах• 16 мая в 20:25
Ответ дляЛасковая_львица
Якось так.
Я в загалі у шоці що трепан- біопсію роблять десь без контроля узд тим паче в Онкоцентрі, тому що самой вже доводилося робити біопсію молочної залози, але робила в приватній то і слава Богу, бо після таких історії волосся дибки.
А хімію вам не робили/ роблять?