Woman_in_Love• 15 мая в 19:26

Світшот і художниця продовження

Отож, отримала я свій світшот — виявився такий, як замовляла. На ньому видно мазки, видно, що є розпис. Але! Художниця запевняла, що світшот робиться під мене. По всій логіці, малюнок міг бути схожий, як у пості, але не ідентичний, бо це ручна робота. Проаналізувала для цікавості два фото в GPT — той, що мені вислали, і той, що був у пості. GPT сказав, що то один і той самий малюнок, бо навіть хаотичні мазки однакові.

Мій висновок такий: мені вислали світшот, який був для реклами — так би мовити, демонстраційний зразок — через те, що я почала кіпіш.

Виріб такий, який очікувала, і це добре. Але однозначно не рекомендувала б нікому в неї купувати.
Козяка-маляка• 15 мая в 19:28
Ну так он же не готов был на момент, когда начались выяснения из-за отсутствия чего-то там. Вряд ли бы она за пару часов все это материализовала и расписала
Колупалочка• 15 мая в 19:29
Так а чого тоді очікувати так довго було?
Саме для вас не був готовий і відправила той шо був у неї якись?
Аль де Барановна• 15 мая в 19:30
біда, коли замість розуму GPT
Seehund• 15 мая в 19:30
Какая разница, если подошёл размер.
Ласкове телятко• 15 мая в 19:30
я - художниця, яка розписує одяг. Покажіть фото, будь ласка, мені дуже цікаво
Колупалочка• 15 мая в 19:30
Ви їй пригрозили чимось? Що вона швиденько відправила зразок?
Я только за!• 15 мая в 19:34
Купуйте в художніх галереях, де продають товар з сертифікатом, ім´ям художника. Знаю таке про футболки, правда.
ГугелП@лАмался• 15 мая в 19:35
Покажіть. Цікаво, про що мова і ціна питання?
Душка-свекрушка)))• 15 мая в 19:37
так а в чем разница между тем, что заказывали и тем, что был в посте?
Душка-свекрушка)))• 15 мая в 19:37
Ответ дляЯ только за!
в галереях же готовое продают, а не под заказ. вообще не все художники согласны под заказ делать, многие продают свой полет мысли, а не штампованную картинку
Ласкове телятко• 15 мая в 19:38
я чомусь догадуюсь, яка саме художниця. навіть на 100 процентів))) вона взагалі не художник, а краде чужі фото, видає за свої.а потім намагається накалякати подібне. часто її роботи - фотошоп, а не реальний розпис.
Ласкове телятко• 15 мая в 19:39
анна агіва, якось так. профіль склепано фейковий, її часто блочать. мої колеги подавали скарги і я також, краде наші фото і не соромиться
Душка-свекрушка)))• 15 мая в 19:39
Ответ дляЛаскове телятко
что-то же автору прислала)
Ласкове телятко• 15 мая в 19:45
Ответ дляДушка-свекрушка)))
что-то же автору прислала)
ну це не ручний розпис точно, знаю цю баришню, так як мала конфлікт з нею. ну чомусь я впевнена, що це може бути лише вона. в неї в інсті також фото з аліекспресу, а не розпис. а впарює його по ціні ручного розпису
Ласкове телятко• 15 мая в 19:47
https://www.instagram.com/anna.ageevahandmade/ -знайшла. це нова її сторінка,а було сто штук таких же.
ВерСаСе• 15 мая в 19:52
О чем речь вообще? Все должны быть в курсе? Где фото?
Бутерброд з ікрою• 15 мая в 19:55
Ответ дляЛаскове телятко
Ви праві. Ось фото з попередньої теми автора
Ласкове телятко• 15 мая в 19:55
Ответ дляБутерброд з ікрою
абсолютно точно. це вона. Шахрайка. вона ні разу ні в якому місці не художник
ВерСаСе• 15 мая в 19:55
Ответ дляЛаскове телятко
Агеева)
Ласкове телятко• 15 мая в 19:56
і по сторінці в інстраграмі ж видно, що майже все фотошоп або аліекспрес. ну, народ, який розпис?
автор Woman_in_Love • 15 мая в 19:59
Ответ дляКолупалочка
Я думаю що для демонстраційного зразка була гарна якість а по факту судячи з минулої теми висилає людям фіг зна що
Ласкове телятко• 15 мая в 20:02
Ответ дляWoman_in_Love
автор, нехай це буде для вас найгіршим розчаруванням і проблемою. ну такий досвід. а в усьому іншому - повний порядок))\

мені особисто, як художниці, неприємні такі люди. вони знецінюють нашу працю і роблять антирекламу
автор Woman_in_Love • 15 мая в 20:05
Ответ дляКолупалочка
Я писала їй, що буду розцінювати дії як шахрайство і звернусь до відповідних служб
автор Woman_in_Love • 15 мая в 20:10
Ответ дляЛаскове телятко
Так вона, ось цей світшот мені вислала
Я только за!• 15 мая в 20:11
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так і є. Але, це бренд справжній з сертифікатом і ім´ям....Ну, а якщо якісне замовлення художнику, то воно дуже коштовне..
Королева Сарказма• 15 мая в 20:20
Вас все устроило, но вы бы не посоветовали)))) у вас биполярка?
автор Woman_in_Love • 15 мая в 20:38
Ответ дляЛаскове телятко
Ну розпис фактурний і відчувається мазки на дотик, але не факт що це вона робила
Душка-свекрушка)))• 15 мая в 22:11
Ответ дляWoman_in_Love
вполне возможно, что это китайцы рисовали. и все время, что она вам голову морочила, посылка с али ехала к нам
Кручу хвости• 16 мая в 00:18
Ответ дляWoman_in_Love
Я читала вашу тему первую. На фото похоже рисунок краской, но сравните с рисунком в объявлении, это не витрина. Низ юбки другой, фон и брызги и другие детали. То есть рисунок не тот, и у нее не было никакой заготовки на витрину. Откуда этот непонятно) Или сама намалевала или у кого-то заказала или таки с Китая. Хорошо, что хоть прислала, но лично у меня бы уже запал прошел и не хотелось бы это носить после этого всего с энергетикой этой недохудожницы..
Майданщица• 26 мая в 17:26
Слухайте, викиньте нафіг чат ЖПТ в цьому питанні. Це абсолютно різні малюнки. Ну реально. Ви що, в ’знайди 10 відмінностей’ ніколи не грали?:)