Помеха справа• 15 мая в 21:12

Девушки 35+ вы носите штаны клеш?

Они не выглядят как для девочек до 30 лет максимум?
Вопрос к тем,у кого фигура хорошая и может себе позволить
Психологічка• 15 мая в 21:30
Я ношу в 44. Черные джинсы клеш
Холодная каша• 15 мая в 21:35
Ношу, а почему не носить?
На фото какие-то стремные персонажи
Зачем жопу так отклячивать? Как самка в брачный период
Не зацілована• 15 мая в 21:38
Мне 45 и ношу с удовольствием, еще до войны в Испании покупала, приехала с 5 парами , еще и потом уже здесь брала.
В универе у меня много было, и костюмы и замшевые и кожаные)
ТрамвайGirl• 15 мая в 21:38
Ответ дляПомаранчова душа
обожаю
а мать сказала по виду как сто летние
Оце я згадала, що в коледжі вчилась і були від коліна спочатку, а потім пішли від стегна)) треба діставати)))
Холодная каша• 15 мая в 21:39
Ответ дляБез образів
Брюки кльош — це не просто модна фішка з 70-х, це ще й хитра зброя у битві за візуальні сантиметри! Вони підходять багатьом, але найбільше пасують таким типам фігури:

1. Груша (широкі стегна, вузькі плечі)
— Ідеальний варіант! Кльош врівноважує фігуру, додає об’єму внизу, створюючи гармонію з верхом.

2. Пісочний годинник (виражена талія, врівноважені плечі й стегна)
— Брюки кльош підкреслюють талію і красиво спадають по стегнах, не перевантажуючи силует.

3. Прямокутник (незначна різниця між плечима, талією і стегнами)
— Кльош створює ілюзію форм, додає жіночності, особливо з ременем або заправленою блузкою.

4. Перевернутий трикутник (широкі плечі, вузькі стегна)
— Твій варіант! Кльош розширює нижню частину, збалансує об’єм верху.

Не найкращий вибір: для фігури типу яблуко (основний об’єм в животі), бо такий фасон може акцентувати на середині. Але якщо взяти модель з високою посадкою й щільною тканиною — шанси на «уау-ефект» є!

Порада на мільйон: носити кльош з взуттям на підборах — ноги виглядають як від шиї, а самопочуття — як у супермоделі на подіумі.
Або не на високих підборах, але з вузьким носком. Теж візуально продовжує ноги
Холодная каша• 15 мая в 21:40
Ответ дляКартаБезКомиссий
Это для длинноногих модель мне кажется.
А для коротконогих взагалі моделі існують?
Задираю носа• 15 мая в 21:43
Не ношу,бо в юнацтві вже наносилась,то ж зараз в робочий час класика, поза роботою-широкі штани лляні або джинси , спідниці, сукні
Проработник• 15 мая в 21:52
Не ношу, в детстве переносила, что сейчас не нравится. Я и на улицах в таких мало кого вижу, молодежь по моему все в широких штанах
Мадам Тю-лю-лю• 15 мая в 21:52
Почему не носить? На фото не лосины, а костюмка, кажутся более прямыми, но вживую они клёш
Царівна Жабка• 15 мая в 22:40
Ответ дляХолодная каша
Ношу, а почему не носить?
На фото какие-то стремные персонажи
Удалено администрацией...
Мадам Тю-лю-лю• 15 мая в 22:41
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Царівна Жабка• 15 мая в 22:45
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Удалено администрацией...
Мадам Тю-лю-лю• 15 мая в 22:51
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Царівна Жабка• 15 мая в 23:25
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Удалено администрацией...
Мадам Тю-лю-лю• 15 мая в 23:28
Ответ дляЦарівна Жабка
Удалено администрацией...
Царівна Жабка• 15 мая в 23:29
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Удалено администрацией...
Залетна Я тут• 16 мая в 07:19
Ответ дляБрюлик в стразах
Моя улюблена модель і брюки , і джинси є. Ношу з задоволенням мені 52 якщо що
И моя. Мне тоже 52)
Вспомнила про них в прошлом году, купила 3 пары, ношу с удовольствием. Но джинсы, не трикотаж.
КартаБезКомиссий• 16 мая в 10:31
Ответ дляХолодная каша
Мне кажется френды всякие для них и укороченые момы.