Великий сатирик• 16 мая 2025

Продаю виключно свій одяг.

Мене за це теж податкова може оштрафувати? Не може зрозуміти, чи можна продавати свій одяг? Як це все відбувається?
Соседушка• 16 мая 2025
Происходит просто. Продали свои трусы, деньги на карту пришли не от 1 и 2 колена родственников. Налоги не заплатила. Ждите наряд со взламыванием дверей и в наручниках в каталажку. Все.
Трактор Віка• 16 мая 2025
теоретически может. но не за продажу, а за неуплату налогов))
но я думаю они придумают какой-то механизм, чтоб площадки облагали эти продажи, если вы не фоп
Я Вас не боюся• 16 мая 2025
Без оподаткування ви маєте право на три продажі на рік на суму неоподаткованого мінімуму, тобто 17 грн*3 рази. Все інше - ваш ризик. Такі умови з 2003 року і нововведень немає.
автор Великий сатирик • 16 мая 2025
Ответ дляТрактор Віка
фоп оформлювати для продажу своїх речей, це смішно.
Пекельнi Борошна• 16 мая 2025
Ответ дляСоседушка
Податок з тих трусів не відібʼє навіть 10-ту частину грошей, які підуть на наряд із взломом дверей.
Сиренькая• 16 мая 2025
Ніхто не розуміє як це має працювати. Ні юристи ні сама податкова
Трактор Віка• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
да, понимаю,
поэтому вас будут ’стричь’ в месте продажи
автор Великий сатирик • 16 мая 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
А для чого тоді це все розкручуть саме зараз?
Проработник• 16 мая 2025
Мені також цікаво, бо продаю періодично речі своїх дітей. І таких як я багато. Це я знаю точно.
Море_море_я_скучаю• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Налоги вы можете платить и без ФОП
Я Вас не боюся• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Фоновий шум
Prervana• 16 мая 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Спасибо за этот коммент. Удивляет то, что люди про эти законы ’первый раз слышат’
автор Великий сатирик • 16 мая 2025
Ответ дляТрактор Віка
да, понимаю,
Так деякі платформи вже стрижуть і не мало.
Трактор Віка• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
но они стригут не налоги
Миссис Буркул• 16 мая 2025
так, навіть якщо це ваші речі. Вже ж було роз*яснення. Маєте сплатити податки
автор Великий сатирик • 16 мая 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Де було таке роз´яснення?
Трактор Віка• 16 мая 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Фоновий шум
а я думаю нет, просто технологически стало возможно отслеживать большие массивы платежей и продаж, не вручную
Подтяжка• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Де було таке роз´яснення?
Ваши или не Ваши. Вы получили доход, с дохода надо заплатить налог. Все просто. Так было всегда, ничего нового
культУра• 16 мая 2025
Продавайте, не морочьте голову. Если что, продавцы сека в больших количествах тоже так говорят,это все мое, моих детей, внуков родичей
Пугачиха• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Тому що у державі немає коштів, та і під норми ЄС все приводять (без підняття зарплат і соц виплат).

І фактично вже з цього року дуже серйозні норми і моніторинг.

Тому якщо поки що нічого не прийшло від ДПС - не факт що в кінці року не прийде пачками.
автор Великий сатирик • 16 мая 2025
Ответ длякультУра
Мені не цікаво, що там продають продавці сека і що вони розповідають. В мене немає такого об´єма, як в них. Продаю особисті речі.
Бентливуман• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Де було таке роз´яснення?
Есть прямая норма ПКУ .
Бентливуман• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Чем докажите , что только личные ?
Трактор Віка• 16 мая 2025
Ответ дляБентливуман
Чем докажите , что только личные ?
так это ж не имеет значения, личные они или нет
Цирк на дроті• 16 мая 2025
О сколько можно, ваши б/у налоговой и нафиг не нужны.
Пугачиха• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Якщо олх сторінка має більше 10 лох продаж і є більш 10 лотів на продажу і буде, як варіант- контрольна закупка - то лист прийде.

А фактично лох зливає всі продажі. Нова пошта теж, ось і все. Який буде ліміт- ніхто не знає, фактично 3+ в рік на основі поданих данних від вказаних вище сервісів- і може прилетіти лист щодо продажу без оподаткування тощо.
Г@Л@В@ломка• 16 мая 2025
Ответ дляВеликий сатирик
продавайте свої речі спокійно
Бентливуман• 16 мая 2025
Ответ дляТрактор Віка
Я знаю . Но автор на это упирает )))
Трактор Віка• 16 мая 2025
Ответ дляБентливуман
Я знаю . Но автор на это упирает )))
ну так автор не знает видимо
Цирк на дроті• 16 мая 2025
Ответ дляТрактор Віка
Тут уже с площадок надо налог. Там сами площадки дерут в 3 шкуры