Великий сатирик• 16 мая 2025
Продаю виключно свій одяг.
Мене за це теж податкова може оштрафувати? Не може зрозуміти, чи можна продавати свій одяг? Як це все відбувається?
Леся Українка• 16 мая 2025
Ответ дляМиссис Буркул
так, навіть якщо це ваші речі. Вже ж було роз*яснення. Маєте сплатити податки
В якій статті ПКУ це зазаначено?
angel4ever13• 20 мая 2025
Ответ длямиссАрфография
Навіщо той ФОп, податки тільки кожен місяц від 2500грн.. Тоді може зразу ТОВ відкрити , від прибутку сплачувати? Доречі нема таких норм в ЄС щоб за труси рвані вимагали фопа відкривати.
Це якщо 1 групп то стільки. Для продажу в інтернеті 1 група фоп не підходить. Потрібна 2 група. А там податки більше 4 тис на місяць..... А якщо людина наприклад на 2-5 тис продала то повинна 4 тис за фоп заплатмти.... Це брєд....
Марфа Українівна• 20 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
Оформить спец рахунок і продавайте без фоп, продаю тільки свій одяг всі перекупи секонда розповідають
Это чтото новое .... Вообще впервые слышу....