ВільнаНазавжди• 16 мая в 11:40
Яку модель дитячої коляски ви вважаєте найзручнішою для міста?
Поділіться своїм досвідом і чому обрали саме цю модель.
Начальник Анонимов• 16 мая в 12:01
У меня сайбекс, качественная и визуально красивая, езжу и по лесу, и по городу. Мне нравится.
Україна понад усе!• 16 мая в 12:01
главное не пластиковые дребезжащие и мелкие колеса. а надувные.
Зараз на дієті• 16 мая в 12:09
Ответ дляОце потужно
Роан Маріта. Широка і глибока люлька, великі колеса
А ее сейчас реально купить?
Оце потужно• 16 мая в 12:10
Ответ дляЗараз на дієті
А ее сейчас реально купить?
Не знаю. Купувала 10 років назад.
Зараз на дієті• 16 мая в 12:13
Ответ дляОце потужно
Не знаю. Купувала 10 років назад.
Я - 8))) ну да, это шикарная коляска.
С удовольствием бы купила ещё раз.
Усатая фея• 16 мая в 12:15
Ответ дляЗараз на дієті
Я - 8))) ну да, это шикарная коляска.
С удовольствием бы купила ещё раз.
я свою с Польши заказывала, правда 11 лет назад. Но сейчас в Украина она тоже есть .
Колись всі тягали ту маріту якраз 10+ років тому. Вони невбиваємі. Дуже тяжкі, але це чуть не єдина коляска, яку можна було по сходах тягнути - мала дуже сильний центртяжіння на нижню вісь. У мене дитина на прогулці вічно в ній спала, весь час майже. Потім пізніше трохи була популярною така собі маріта з паралельним поворотним механізмом. Я не памятаю модель - португальська бебе якась там... яка мала всі плюси маріти, але вирішувала проблему невеликих поворотів. Це я кажу про всюдиходи, бо я машини не мала, гуляла де прийдеться, в основному по природі, біля річки, по каменях. Але все залежить від способу життя. Якщо прогулка тільки по рівних стежках в парку, і в парк- з парку на машині - то беруть компактні, поворотні.
Файна_зупка• 16 мая в 12:17
Ответ дляNatabond76
Аби не Stokke
А що з нею не так? У подруги така була, то вона дуже задоволена. І продалась відразу.
Оце потужно• 16 мая в 12:18
Ответ дляЗараз на дієті
Я - 8))) ну да, это шикарная коляска.
С удовольствием бы купила ещё раз.
У мене була така. Тільки чорні колеса
Оце потужно• 16 мая в 12:44
Ответ дляФантазерша
Тільки Сайбекс !
у мене така
рада, як слон
у мене така
рада, як слон
Коляска можливо і хороша, але не розумію людей, які купляють чорного кольору
Фантазерша• 16 мая в 13:20
Ответ дляОце потужно
Чому ?
Оце потужно• 16 мая в 16:35
Ответ дляФантазерша
Чому ?
Тому що дитина- це радість, життя . А чорний колір сумний