Форс мажор• 17 мая в 13:45

У кого мальчики дошкольного возраста, подскажите

Ребенок все время трогает…Эм…половые органы. Происходит это только дома, но тем не менее. Меня очень волнует этот вопрос. Как его решить? Кто сталкивался с таким? Может быть к психологу надо? А главное, в чем может быть причина то? Это уже выглядит как привычка
Наша взяла• 17 мая в 13:47
До психолога треба мамі.
До відома: хлопчики від 1 до 100 років трогають свій пеніс.
Тепер вам доведеться якось жити з цією інформацією
Бабулька• 17 мая в 13:48
А в чем проблема? Главное, что не на людях. Мой тоже трогает. Я напоминаю, что это можно делать только в туалете, в ванной или под одеялом.
Треба ось так• 17 мая в 13:48
Если нет никаких воспалений и зуда, то нужно объяснить ребенку, что да, это источник удовольствия, но трогать его можно только когда находишься в комнате/ ванной один
сладкий_ноябрь• 17 мая в 14:08
Він його трогає не лише дома :)
Це відбувається, коли дитина нервує.
Краще йти до невролога
Пульт от линолеума• 17 мая в 14:12
Смотря как происходит у вас.
Я видела ребенка с особенностями у одного блогера. Там ребенок постоянно трогает пенис, когда пытается что-то объяснить или рассказать.

Поэтому нужно понимать какая ситуация конкретно у вас. Если вас это тревожит и вы видите проблему, то обратитесь к специалисту.
сладкий_ноябрь• 17 мая в 14:13
Ответ дляБабулька
Тому що це невроз, а не звичка.
Любви вам!• 17 мая в 14:19
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що це невроз, а не звичка.
Серьезно? Пойду своему 43летнему объяснять что у него невроз, а то бесит капец…
Квітка Миру• 17 мая в 14:20
Ответ дляЛюбви вам!
Так по ходу невроз у всех вокруг
сладкий_ноябрь• 17 мая в 14:20
Ответ дляЛюбви вам!
Трогати пісню, гризти нігті, кліпами очима, натискати частину тіла рукою, це все неврози.
Звички контролювати модна, неврози ні.
Бабулька• 17 мая в 15:00
Ответ длясладкий_ноябрь
Звички контролювати модна, неврози ні.
Так це і є контрольована діяльність. На людях це не відбувається, дитина розуміє межі. А тіки відбуваються незалежно від умов
Личко Невеличке• 17 мая в 15:37
Може й звичка. 99,9 % проходить саме. Мій син взагалі казав, що він там руки гріє :)))
сладкий_ноябрь• 17 мая в 16:12
Ответ дляБабулька
Якби розуміла, то ви б цього не бачили.
На людях, в садочку, і тд ви не з дитиною знаходитесь, тому бути впевненою в тому, що це лише вдома, не можете.
Бабулька• 17 мая в 16:29
Ответ длясладкий_ноябрь
Якби розуміла, то ви б цього не бачили.
Вихователі б уже сказали. Викладачі б уже сказали. Бабуся б уже сказала. Купа людей навколо, які вже б мені сказали. Так що я впевнена, що це лише вдома
сладкий_ноябрь• 17 мая в 16:39
Ответ дляБабулька
Ні, не сказали б, тому що про це не прийнято говорити в відкриту.
По друге, якщо така проблема існує, то ви про неї теж знаєте.
По третє, всім, крім бабусі, все рівно на вашу дитину.
Бабулька• 17 мая в 17:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Моя дитина більшу частина життя була в садочку, який я для нього і створила. Я знала все, що з ним траплялось). І зараз він на виду, його бачать багато дорослих, частині яких я плачу не маленькі гроші, а іншим доплачує держава. Тому я продовжую отримувати детальну інформацію про все, що з ним відбувається.
сладкий_ноябрь• 17 мая в 18:25
Ответ дляБабулька
Так, звісно б вони сказали, що син директора має проблеми.
Трохи смішно, чесно.
Бабулька• 17 мая в 18:54
Ответ длясладкий_ноябрь
Трохи смішно, чесно.
трохи смішно екстраполювати свій досвід на інших. якщо я при прийомі на роботу обговорювала особливості своєї дитини, то, звісно, потім знала про всі нюанси. тим більше частину часу я працювала з його групою -возила на екскурсії, грала з ними. влаштовувала йому заняття зі старшими дітьми. а ті точно не змовчали б))
сладкий_ноябрь• 17 мая в 20:41
Ответ дляБабулька
От від цієї самовпевненості й смішно.
Якщо дитина це робить постійно, то це вважають за норму, так як батьки цю проблему бачать.