Кофе в лобби• 17 мая в 14:28

Племінник пропав безвісти, що далі?

Як шукають тих, хто пропав безвісти? Може в полоні, куди звертатись треба? Кому дають інформацію з частини?
Я Головна• 17 мая в 14:32
Напишіть в телеграм групу ’Право на захист’. Там юристи надають безкоштовну консультацію. Але з понеділка, бо у вихідні не консультують
Капуста Маша• 17 мая в 14:32
https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/...
Потішаюся• 17 мая в 14:32
Батьки/дружина (за наявності) або інші родичі звертаються в ТЦК, з якого надійшло повідомлення, що військовослужбовець зник без вісти. Далі буде збір усіляких документів, заяви і період очікування новин про його місцезнаходження. Все.
ПлакалаВАвто• 17 мая в 14:32
Інформацію повідомлять тим, кого він вказав в документах як найближчих родичів для зв´язку.
автор Кофе в лобби • 17 мая в 14:32
Ответ дляЯ Головна
Дякую
автор Кофе в лобби • 17 мая в 14:33
Ответ дляПотішаюся
Тут якраз проблема, він сирота, бабуся була опікуном
ПлакалаВАвто• 17 мая в 14:33
Але в частині точно можна дізнатися інформацію рідним.
Батьки, дружина, бабуся/дідусь
Такі родичі є у хлопця?
Я Головна• 17 мая в 14:33
Ответ дляКофе в лобби
Дякую
Ось ця
Потішаюся• 17 мая в 14:34
Ответ дляКофе в лобби
Отже, бабуся і звертається. Інформація про те, що він зниклий, кому надійшла?
автор Кофе в лобби • 17 мая в 14:34
Ответ дляПлакалаВАвто
Звонила бабусі, але вона стара вже. Це треба брати в неї доручення?
автор Кофе в лобби • 17 мая в 14:34
Ответ дляПлакалаВАвто
Батьки, дружина, бабуся/дідусь
Такі родичі є у хлопця?
Є бабуся. Їй дзвонили з частини, але вона навіть не запитала хто. Стара вже
ПлакалаВАвто• 17 мая в 14:35
Ответ дляКофе в лобби
Тоді пробуйте спочатку самостійно звернутися і надати підтвердження спорідненості.
Можливо вам дадуть інформацію без якихось додаткових документів.
Потішаюся• 17 мая в 14:35
Ответ дляКофе в лобби
Ви - донька?
автор Кофе в лобби • 17 мая в 14:35
Ответ дляПотішаюся
Бабусі подзвонили. Але вона через здоров´я, та ще й таку новину не може нічим зайнятись
Сорока-ворона• 17 мая в 14:35
В нашому випадку, батькам в тцк видали пам´ятку з чітким переліком дій і документів, які потрібно оформити.
Ще є дівчина-куратор від бригади, де він служив.
автор Кофе в лобби • 17 мая в 14:36
Ответ дляПотішаюся
Ви - донька?
Так, я його тітка
WomAnn• 17 мая в 14:37
В нас так само, рік пройшла, ні серед мертвих, ні серед живих поки не знайшли. Ще маємо надію. Але це тяжко.
СпайдерВумен• 17 мая в 14:38
Ответ дляКофе в лобби
Так его вообще на должны были в армию брать, если бабушка старенькая и он один у нее
Потішаюся• 17 мая в 14:38
Ответ дляКофе в лобби
Так, я його тітка
Вам треба зв´язатися з ТЦК або сходити туди, ситуацію пояснити, і вони скажуть, які документи і що потрібно. В мене загинув брат. Дружина в іншому місті, мати моя в трансі була - самі розумієте. Я робила все самостійно, працівники тцк пішли на зустріч цілком нормально.
Сладкий лимончик• 17 мая в 14:39
Ответ дляWomAnn
Племінник?
автор Кофе в лобби • 17 мая в 14:39
Ответ дляСпайдерВумен
Він сам пішов
WomAnn• 17 мая в 14:39
Ответ дляСладкий лимончик
Племінник?
Так
Ганцю в кєдах• 17 мая в 14:40
Ответ дляWomAnn
Значит в плену. Там и через три года находят. Пусть так и будет!
Ганцю в кєдах• 17 мая в 14:41
Ответ дляСпайдерВумен
значит сам пошел
WomAnn• 17 мая в 14:43
Ответ дляГанцю в кєдах
У нас было как. Как пропал, с его телефона позвонили и сказали чтоб мы его не искали, мол не жив уже. Но есть информация, что там обманывают. Потом спустя пол года, пришла информация, что в плену в тюрьме где-то. Но никаких доказательств. Среди тел, которые возвращаются, совпадения днк нет, но и то что жив тоже нет подтверждения. Ждем и верим.
Тріль підпільний• 17 мая в 14:43
Ответ дляКофе в лобби
Ну значит бабушка должна подавать документы , как единственная родственница.
Ганцю в кєдах• 17 мая в 14:44
Ответ дляWomAnn
а вы не ездите на обмены пленными? говорят, что родные там опрашивают вернувшихся и получают новости
Тріль підпільний• 17 мая в 14:48
Ответ дляСпайдерВумен
А что сейчас соблюдают закон, когда забирают на фронт ? Может у него ещё и документы были не все оформлены.
Милота• 17 мая в 14:48
Ответ дляГанцю в кєдах
Есть ещё тг канал Ирина Украина, там часто бывшие пленные ищут родственников тех, с кем в плену находились
Мотористка• 17 мая в 14:49
Вы в теме ниже писали, что еще есть брат. Он совершеннолетний?